Kino Telemagazynu poleca filmy na jesienne wieczory

Najbliższy weekend ma być zimny i deszczowy. Spędź go przyjemnie ze znakomitymi filmami w Kinie Telemagazynu.

Multimedia

"Zaginiona" - Gdy siostra Jill ginie bez śladu dziewczyna nie ma wątpliwości, że uprowadził ją seryjny morderca kobiet, z którego rąk sama cudem wyrwała się rok wcześniej. Policja nie daje wiary Jill, podejrzewając ją o zaburzenia osobowości. Zdesperowana dziewczyna rozpoczyna ryzykowną grę z psychopatą, próbując namierzyć go na własną rękę i uratować porwaną siostrę.

"Surogaci" - Agenci FBI (Bruce Willis i Radha Mitchell)na tropie tajemniczych morderstw...

"John Carter" - Film przedstawia losy zmęczonego wojną byłego kapitana, Johna Cartera. W nieznany sposób zostaje on przeniesiony na Marsa, gdzie niechętnie bierze udział w konflikcie pomiędzy jego mieszkańcami, do których należą między innymi Tars Tarkas i urzekająca księżniczka Dejah Toris. Uwięziony w świecie stojącym nad przepaścią, John Carter zdaje sobie sprawę, że losy Barsoom i jego mieszkańców leżą w jego rękach, a to, co go spotyka pozwala mu na nowo odkryć swoje człowieczeństwo.

"Ratatuj" - Szczur o imieniu Remy marzy o zostaniu wielkim francuskim kucharzem. Czy uda mu się zrealizować marzenia i podbić świat kulinariów?

"Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" - Will Turner udaje się razem z dotychczasowym wrogiem Barbossą w podróż na Daleki Wschód, gdzie mają nadzieję na odnalezienie tajemniczych map, które pomogą im odkryć skrytkę Davy'ego Jones'a, a następnie ocalić kapitana Jacka Sparrow'a...

Więcej hitów znajdziesz w naszym Kinie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×