"Klan" odcinek 3318. Ola Lubicz bierze ślub! Zobacz suknię ślubną córki Pawła i Krystyny! [ZDJĘCIA]

Przed nami jeden z najważniejszych odcinków "Klanu"! Ola Lubicz (Kaja Paschalska) w końcu stanie na ślubnym kobiercu! Czy powie sakramentalne TAK? Zobaczcie, co wydarzy się w 3318. odcinku serialu "Klan".

Multimedia

"Klan" odcinek 3318 - w środę, 30 maja, o godzinie 18:00 na antenie TVP1

Ola Lubicz w końcu weźmie ślub! Chociaż na uroczystości z powodów zdrowotnych nie będzie mógł pojawić się Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), który jednak wymknie się ze szpitala i na chwilę pojawi w domu córki, gdzie udzieli narzeczonym ojcowskiego błogosławieństwa.To już dziś, w 3318. odcinku "Klanu", który TVP1 wyemituje o godz. 18., Ola Lubicz (Kaja Paschalska) stanie na ślubnym kobiercu ze swoim wieloletnim ukochanym Rafałem Woźniackim (Marcin Kwaśny). To będzie pierwszy ślub Lubiczówny.

Najpiękniejsze śluby w polskich serialach - te uroczystości zapamiętamy na długo!Zobacz więcej

Nie obejdzie się bez komplikacji, bo do ostatniej chwili nie będzie wiadomo, czy panna młoda dostanie na czas suknie ślubną. Na szczęście Anna Surmacz (Joanna Żółkowska), właścicielka najbardziej prestiżowego salonu z kreacjami ślubnymi w stolicy, stanie na wysokości powierzonego zadania. Mający nawrót białaczki Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) - wbrew zaleceniom lekarzy - wymknie się ze szpitala, by udzielić ojcowskiego błogosławieństwa swojej młodszej latorośli i jej wybrankowi. - Życzę Wam, żebyście nigdy nie pożałowali dzisiejszej decyzji - powie wyraźnie wzruszony senior rodu.

Niestety, z powodu fatalnego stanu zdrowia Lubicz nie będzie mógł być na uroczystości ani na weselu. Kiedy przed dom Oli i Rafała podjedzie limuzyna mająca zabrać parę młodą do kościoła, okaże się, że za kierownicą siedzi... zakochany na zabój w Lubiczównie Górzyński (Maciej Makowski)...

O suknię ślubna Oli zadbała Surmaczowa (Joanna Żółkowska), a kreacja naprawdę robi wrażenie swoją klasą. Swojego oczarowania siostrą nie będzie kryła Agnieszka (Paulina Holtz).

Maciej Maciejewski nie żyje. Jeden z najstarszych polskich aktorów miał 103 lata Zobacz więcej

Na Ole i Rafała (Marcin Kwaśny) przed domem będzie czekać limuzyną, którą poprowadzi... Andrzej Górzyński (Maciej Makowski). Mężczyzna po raz ostatni wyzna miłość Oli i poprosi Rafała, aby się opiekował kobietą. Rafał i Ola w końcu powiedzą sobie sakramentalne TAK! Na drugi dzień rejestrację wideo z ceremonii, którą nakręciła Wiga (Dorota Kamińska), obejrzy Paweł, który nie będzie krył wzruszenia.

W galerii możecie zobaczyć, jak będzie wyglądała suknia ślubna Oli Lubicz!

Zobacz galerię

Vanessa Aleksander o 2. sezonie serialu "Wojenne dziewczyny"

Komentarze

Skomentuj
  • kanl (gość)

    To byto latem 2017 voku kiedy byto ze mna zle po krzywdzie jaka mnie spotkato w sds nie mogtam sobie povadzic zaczatem kopac i bic w scisne piesciami A poinen w i dzatam ludzi z klanu i vozmawiatam z nimi Mama zabvata m nie do lekrza w pozmaniu i powie dziiat ze mama depvesje i powie dziat ze mama depvesje i schizofve mie zapisata mi tabietki i czty widzie i lecze to tnudna chaoba bo od czasu do czasm widzie i vozmawiam z l udzmi ktovy ch mnie na

    07.08.2018 13:51
  • Klonmaniak (gość)

    Chyba sie zesr.....em z wrazenia

    30.05.2018 23:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×