"Klinika Skeczów Męczących". Tego jeszcze było! Piotr Żyła wylądował w kabarecie Polsatu. Pokaże swój muzyczny talent?

Piotr Żyła spróbuje swoich sił w kabarecie. Znany ze swojego specyficznego poczucia humoru sportowiec będzie gościem świątecznego odcinka show "Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących"! Czy skoczkowi uda się „przeskoczyć” żarty gospodarzy programu?

Multimedia

"Klinika Skeczów Męczących" odcinek 5. w niedzielę, 4 kwietnia, o godz. 20:00 w Telewizji Polsat

W Prima Aprilis Piotr Żyła na swoim profilu w mediach społecznościowych ogłosił, że żegna się ze sportem, by oddać się kolejnej pasji, czyli… muzyce. Od teraz tylko rock’n’roll! Okazuje się, że to nie do końca był Prima Aprilis! W 5 odcinku Kliniki Skeczów Męczących zobaczycie popularnego skoczka z gitarą! Towarzyszyć mu będzie zespół Enej oraz „na wokalu” Marcin Szczurkiewicz i Karol Golonka. Ten występ przejdzie do historii! A jaki utwór wykonali Panowie? Tego dowiecie się w najbliższą niedzielę w Telewizji Polsat.

Jak co tydzień sprowadzimy także, czy gość specjalny potrafi śmiać się sam z siebie. Kabaret K2 jak nikt potrafi w inteligentny i zabawny sposób pokazać odwiedzających Klinikę w krzywym zwierciadle. Czy Piotr Żyła doceni dowcip komików? Zobaczymy także premierowy skecz w wykonaniu gospodarzy, czyli Marcin Szczurkiewicz jako komentator i dziennikarz sportowy oraz następca Żyły – skoczek Paweł (Karol Golonka). Na koniec rozmowę tę skomentuje sam Piotr Żyła!

Michał Wiśniewski na terapii za pomocą żartów! Razem z zespołem Enej będzie... śpiewał po niemiecku!Zobacz więcej

Po raz kolejny odbędą się obrady „Sztabu kryzysowego”, czyli Kabaretu Moralnego Niepokoju! Jakie tym razem są problemy do rozwiązania? Sztab zastanowi się, jak przyciągnąć do siebie młodszych wyborców oraz podda pod dyskusję ewentualne zastępstwo Rafała Brzozowskiego podczas tegorocznej Eurowizji, na wypadek gdyby był… niedysponowany.

Podczas programu przeniesiemy się do roku 2050. Będziemy mieć okazję posłuchać Orędzia wielkanocnego w wykonaniu pary prezydenckiej Andrzeja i Agaty Duda (Paweł Koślik, Monika Dryl). W jakiej pozycji będzie nasz kraj za 29 lat? Tego dowiecie się oczywiście z wygłoszonej mowy. Zdradzamy… że Polska będzie potęgą!

Za oprawę muzyczną odcinka odpowiada przebojowy zespół Enej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×