"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska o pandemii koronawirusa: "To dla mnie spore wyzwanie!". Co robi, będąc w domu?

Każdy wie, że Martyna Wojciechowska nie może długo usiedzieć w jednym miejscu. Ze względu na pandemię koronawirusa ona także musiała ograniczyć swoją aktywność. "To dla mnie spore wyzwanie" - wyznaje i zdradza, co robi, spędzając czas w domu.

Multimedia

Co robi Martyna Wojciechowska w czasie pandemii?

W sytuacji, gdy mamy stan zagrożenia epidemicznego w Polsce, na granicach przywrócono kontrole, a Unia Europejska zamknęła zewnętrzne granice Strefy Schengen, wiele osób znalazło się w trudnym dla siebie położeniu. Jedną z takich osób jest Martyna Wojciechowska, dla której podróże, często bardzo dalekie, są jak oddychanie.

Martyna Wojciechowska cieszy się kolejnym sukcesem Kabuli. Internauci zachwyceni!Zobacz więcej

Autorka programu "Kobieta na krańcu świata" za pośrednictwem mediów społecznościowych przyznała, że konieczność dłuższego przebywania w domu to dla niej spore wyzwanie. Zauważyła jednak także, że dzięki temu można odkryć w sobie nowe możliwości.

Jak wiecie jestem bardzo aktywna, zawsze w ruchu, zawsze w drodze… Obecna sytuacja to także dla mnie spore WYZWANIE! Ale przecież to właśnie wyzwania najlepiej kształtują nasz charakter. I pozwalają odkrywać ukryte talenty😜 Ja na przykład ostatnio UGOTOWAŁAM PRAWDZIWY OBIAD dla 3 osobowej rodziny… Z deserem! No dobra, deser zrobiła Marysia, ale kto mnie zna, ten wie, że i tak graniczyło to z cudem. NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!

Przy okazji, Martyna ogłosiła też #MARTYNACHALLENGE, aby zobaczyć, co w swoich domach robią jej fani. "Pora odkryć nowe lądy i outdoor pod własnym dachem" - zapowiedziała i podkreśliła, że póki co, najważniejszym hashtagiem jest jednak #zostańwdomu.

Martyna Wojciechowska szczerze o związku z Przemkiem Kossakowskim. Dokąd chodzą na randki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×