"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z mamą i złożyła jej wyjątkowe życzenia z okazji 70. urodzin

Z okazji urodzin swojej mamy, Martyna Wojciechowska pokazała w sieci wyjątkowe zdjęcie i zamieściła wzruszający wpis, w którym przyznała, że jej mama jest wyjątkowa, a ona sama jest szczęściarą.

Multimedia

Martyna Wojciechowska z mamą na zdjęciu

W dniu 70. urodzin swojej mamy Joanny, Martyna Wojciechowska zamieściła w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie, na którym widać ją i jej mamę. Podróżniczka złożyła rodzicielce specjalne życzenia i przyznała, że gdyby nie mama, nie spełniłaby większości swoich marzeń.

Martyna Wojciechowska przeszła chemioterapię! Podróżniczka podziękowała swoim rodzicomZobacz więcej

Martyna Wojciechowska wielokrotnie publicznie zaznaczała, że rodzice nie mieli z nią łatwego życia, a mimo to, dzięki nim zawsze czuła, że niemożliwe nie istnieje i robiła wszystko to, na czym jej zależało.

Największa inspiracja i wsparcie przez wszystkie lata moich szaleństw. Mama jest królową dbania o dom i przygotowuje najlepsze obiady na świecie. Domowe ognisko i „zaopiekowanie” rodziny zawsze było Jej największą pasją. A z drugiej strony ja: totalny szaleniec, który długo w jednym miejscu nie usiedzi. No i kompletnie nie umiem gotować🙈 Ale Mama od najmłodszych lat wspierała mnie w realizacji marzeń, nawet tych pozornie niemożliwych. Jestem Jej za to wdzięczna i zdaję sobie sprawę, że jestem po prostu szczęściarą, bo MAM ABSOLUTNIE WYJĄTKOWĄ MAMĘ! Mam nadzieję, że dla swojej córki będę takim samym wsparciem🙏🏻 MAMO, DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!❤️

Pod zdjęciem posypały się życzenia urodzinowe dla pani Joanny. Przypomnijmy, że Martyna Wojciechowska sama ma córkę - 12-letnią Marysię. Autorka programu "Kobieta na krańcu świata" od jakiegoś czasu związana jest z Przemysławem Kossakowskim, również podróżnikiem.

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski i Marysia podbijają sieć nagraniem swojego pierwszego singla!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×