"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska przeszła chemioterapię! Podróżniczka podziękowała swoim rodzicom

Martyna Wojciechowska przyznała, że ma za sobą wiele ciężkich chwil. Okazuje się, że przeszła m.in. chemioterapię. Informując o tym, podróżniczka podziękowała swoim rodzicom za opiekę i wsparcie.

Multimedia

Martyna Wojciechowska o trudnym dzieciństwie

Jedną z osób, które w polskim show biznesie postrzegane są jako najbardziej aktywne, odważne i niestroniące od sportów ekstremalnych jest niewątpliwie Martyna Wojciechowska. Dziennikarka, podróżniczka i autorka programu "Kobieta na krańcu świata" przyznaje jednak, że na początku nic nie wskazywało na to, że tak będzie.

Martyna Wojciechowska o pandemii koronawirusa: "To dla mnie spore wyzwanie!". Co robi, będąc w domu?Zobacz więcej

W jednym z najnowszych postów w mediach społecznościowych, Martyna przyznała, że połowę swojego dzieciństwa dużo chorowała. Okazuje się, że ma za sobą chemioterapię i operacje, które uratowały jej życie. Zaznaczyła, że mimo tych trudnych doświadczeń, rodzice nigdy nie ograniczyli jej wolności, dlatego mogła robić to, czego pragnęła.

Połowę dzieciństwa spędziłam w szpitalach, gdzieś od czwartej klasy szkoły podstawowej chorowałam, mam wrażenie, że non stop. Przeszłam ciężkie operacje ratujące życie, chemioterapię, po drodze miałam inne poważne schorzenia: mononukleozę, zapalenie opon mózgowych. No i kilka wypadków na motocyklach, niestety. Mogę śmiało powiedzieć, że dostarczyłam moim rodzicom wielu trosk. Ale chociaż bardzo wcześnie i ja, i oni przekonaliśmy się, jak kruche jest życie, nie ograniczyli mi wolności, możliwości doświadczania. Nie stali się nadopiekuńczy. Mamo, Tato, wiecie, że jesteście najlepsi na świecie? #DZIĘKUJĘ! 📸

Korzystając z przykładu swoich rodziców, Martyna wspiera we wszystkim swoją 12-letnią córkę Marysię. Dziewczynka ma wiele pasji i marzeń, a mama nie ma zamiaru podcinać jej skrzydeł. A może wybierze dla siebie całkiem inną drogę? Czy Marysia pójdzie w jej ślady i zostanie podróżniczką? Przekonamy się wkrótce!

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski i Marysia podbijają sieć nagraniem swojego pierwszego singla!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  anno ktoś zapytał czym się różni mózg od rozumu,mózg mają wszyscy a rozum??????????????

  21.04.2020 00:21
 • Anna (gość)

  gosciu zalosny jestes z pluciem jadu

  20.04.2020 14:24
 • gość (gość)

  wojciechowsko a nie możesz im podziękować w rodzinnym zaciszu ,po co nam ta wiedza?a jak to jest,jeszcze niedawno byłaś taka szczęśliwa w dzieciństwie a obecnie narzekasz i błagasz o litość.Trza kasy na wymoczka?sprzedajesz co się da?

  20.04.2020 13:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×