"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska tak jak Aleksander Doba zaangażuje się w politykę? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W wyborach samorządowych 2018 jednym z kandydatów na radnego był podróżnik Aleksander Doba. Zyskał jeden z lepszych wyników w okręgu szczecińskim. Czy inna znana podróżniczka, Martyna Wojciechowska też pójdzie w jego ślady?

Multimedia

Aleksander Doba został radnym sejmiku województwa zachodniopomorskiego. Słynny 72-letni podróżnik, który trzykrotnie przepłynął kajakiem Atlantyk, uzyskał najlepszy wynik na listach Bezpartyjnych w okręgu szczecińskim. Czy znana z poruszania trudnych, często także politycznych kwestii Martyna Wojciechowska pójdzie w ślady Doby?

Martyna Wojciechowska w telewizji na całym świecie! Gdzie można oglądać jej program? [WIDEO]Zobacz więcej

- Podziwiam tych, którzy mają tyle siły i determinacji, aby iść w politykę. Akurat Aleksander Doba jest niezwykle zdeterminowanym człowiekiem, który zawsze świeci przykładem - wskazuje Martyna Wojciechowska. - To cudowny człowiek nie do zatrzymania. Aż strach pomyśleć, co on jeszcze wymyśli w swoim życiu - dodaje.

Autorka "Kobiety na krańcu świata", którego 10., jubileuszowy sezon będzie można oglądać od 11 listopada 2018, chętnie wypowiada się na trudne społeczne i polityczne tematy. W swoim programie zwracała uwagę na takie problemy dzisiejszego świata jak m.in. seksizm, przemoc w stosunku do kobiet, bieda, znęcanie się nad zwierzętami, polowania na ludzi, etyka pracy czy prawa ludzkie.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski planują wspólny program? Mamy komentarz! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×