"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska udzieliła wywiadu po rozstaniu. Jedna z odpowiedzi to przytyk do Przemka Kossakowskiego?

Chociaż od rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego minęło już kilka dni, to część Internautów wciąż żyje rozstaniem gwiazd TVN i TTV. Teraz okazało się, że Wojciechowska tuż po ogłoszeniu rozstania udzieliła wywiadu! Jedna z jej odpowiedzi to przytyk do Przemka Kossakowskiego?

Multimedia

Martyna Wojciechowska udzieliła wywiadu po rozstaniu. Jedna z odpowiedzi to przytyk do Przemka Kossakowskiego?

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej lubianych przez widzów osób w telewizji. Jej "Kobieta na krańcu świata" to programowy hit, który widzowie oglądają od lat. Podobnie jest w przypadku Przemka Kossakowskiego, który w ostatnich latach wyrósł na największą gwiazdę telewizji TTV.

Wojciechowska i Kossakowski wydawali się być wręcz stworzeni dla siebie. Silne osobowości, zakochani w podróżach - co poszło nie tak? Wielu fanów pary sobie teraz zadaje to pytanie, a sami zainteresowani milczą i wprost nie mówią, co było przyczyną rozstania.

Pięć razy była zaręczona, dwa razy odwołała ślub. Podróżniczka nie ma szczęścia w miłości Zobacz więcej

Fani mogą tylko się domyślać. Teraz okazało się, że chwilę po tym, jak media dowiedziały się, że Wojciechowska i Kossakowski się rozwodzą, Martyna Wojciechowska udzieliła wywiadu "Faktowi", gdzie co prawda ignorowała pytania o koniec związku z Przemkiem Kossakowskim, ale odpowiadając na inne pytanie - zdaniem fanów - wbiła mocną szpilkę swojemu wkrótce byłemu mężowi. Wojciechowska powiedziała;

Nigdy nie dostałam żadnego medalu w żadnej dziedzinie sportowej. Ale na pewno dałabym sama sobie medal, za bycie wystarczająco dobrą mamą. Ale też za bycie wystarczająco dobrą szefową dla osób, z którymi pracuję. Najbardziej jednak należy mi się medal za wytrwałość. Moja mama powiedziałaby, że to upór, ja nazywam to wytrwałością. A tej w życiu na pewno mi nie brakuje.

Myślicie, że fragment o wytrwałości dotyczy relacji z Przemkiem Kossakowskim?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Nie

    20.07.2021 23:40
  • Gość (gość)

    Nie

    20.07.2021 23:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×