"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska w telewizji na całym świecie! Gdzie można oglądać jej program? [WIDEO]

"Kobieta na krańcu świata" obchodzi w tym roku jubileusz. To już 10. sezon programu "Kobieta na krańcu świata". Okazuje się, że można go oglądać nie tylko w Polsce. Gdzie jeszcze?

Multimedia

"Kobieta na krańcu świata" sezon 10. od niedzieli, 11.11.2018 o godz. 11:00 w TVN! - sprawdź program tv

W listopadzie będziemy mogli oglądać jubileuszowy, 10. sezon programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska po raz kolejny pokaże nam bohaterki, które codziennie udowadniają, że niemożliwe nie istnieje. Okazuje się, że jej program zdobywa widzów nie tylko w Polsce.

Martyna Wojciechowska powitała Kabulę Nkalango w Polsce! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Cieszy mnie to, że program ma fanów i zyskuje popularność nie tylko w Polsce, ale też za granicą. To wspaniałe, że "Kobieta na krańcu świata" jest emitowana we Francji, Hiszpanii, Szwecji, Chorwacji, ale też w bardzo egzotycznych miejscach - wskazuje Martyna Wojciechowska.

"Kobieta na krańcu świata" zadebiutował na antenie TVN 20 września 2009 roku. W każdym odcinku prowadząca odwiedza inny, egzotyczny kraj i ukazuje losy kobiet w nim żyjących. Ukazuje też różne konflikty społeczne, między innymi: seksizm, przemoc, biedę, znęcanie się nad zwierzętami, polowania na ludzi, etykę pracy czy prawa ludzkie.

Nowy program Martyny Wojciechowskiej! Zobacz zwiastun! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×