"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska zaręczona! Podróżniczka przyjęła oświadczyny Przemka Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska przyjęła oświadczyny Przemka Kossakowskiego. Podróżniczka poinformowała o tym w niewymuszony sposób. Zdradziła ją treść wpisu na Instagramie. Co napisała Martyna Wojeciechowska?

Multimedia

Martyna Wojciechowska zaręczona!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przez pewien czas ukrywali swój związek. Podróżnicy są ze sobą już ponad dwa lata i obecnie otwarcie mówią już o tym, co ich łączy. Jak się okazuje, Wojciechowska przyjęła niedawno oświadczyny ukochanego.

Powstanie program Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego? Wiemy, jaka jest prawda!Zobacz więcej

Wojciechowska przekazała fanom radosną nowinę na Instagramie. We wpisie dotyczącym pomocy osobom starszym w czasie pandemii, podróżniczka nazwała Przemka Kossakowskiego narzeczonym.

Jak romantycznie przeżyć sobotę? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. Jak nie masz narzeczonego, to zaproś kogoś innego. Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto). Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku) - czytamy pod wspólnym zdjęciem Martyny z Przemkiem i ich towarzyszem. - napisała podróżniczka na Instagramie.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Czy para planuje teraz ślub? Tego nie wiemy, ale niektórzy twierdzą, że para zdecyduje się na ceremonię poza blaskiem fleszy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julaa (gość)

    I super to fajna para, ciekawe co oryginalnego Przemek wymyślił, bo mój facet to oświadczył mi się jak byliśmy w Lesznie w symulatorze lotów. Każdy facet ma swoje upatrzone miejsce na ten moment :)

    29.06.2020 19:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×