"Kobieta na krańcu świata". Nowa fryzura Martyny Wojciechowskiej to jednak żart? Jaki ma związek z jej wizytą w Izraelu?

Martyna Wojciechowska po raz kolejny pokazała, że wie, jak zainteresować widzów swoim programem. Tuż przed kolejnym odcinkiem "Kobiety na krańcu świata" opublikowała swoje zdjęcie w krótkich włosach. Wszyscy pomyśleli, że zdecydowała się na ostre cięcie. Czy na pewno?

Multimedia

"Kobieta na krańcu świata" odcinek 4. sezon 11. w niedzielę, 29.09.2019 o godz. 11:00 w TVN! - sprawdź program tv

Zdjęcie Martyny Wojciechowskiej w krótkich włosach wywołało falę komentarzy. Wszyscy zaczęli zastanawiać się, czy podróżniczka ścięła włosy i wróciła do fryzury, jaką miała zaczynając swoją telewizyjną karierę. Ścięła swoje piękne długie włosy?

Martyna Wojciechowska wróciła do fryzury sprzed lat? Znowu ma krótkie włosy!Zobacz więcej

Okazuje się, że "nowa" fryzura Martyny to peruka, którą założyła będąc w Izraelu. Z nowego odcinka "Kobiety na krańcu świata" dowiemy się bowiem, dlaczego ultraortodoksyjne Żydówki na co dzień zasłaniają swoje włosy. W mediach społecznościowych Wojciechowska napisała:

AFERA! Od rana telefon się urywa🤣Nie sądziłam, że temat mojej fryzury może być aż tak ważny! Uspokoję wszystkich zainteresowanych, to stylizacja na potrzeby kolejnego odcinka programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA! Ultraortodoksyjne Żydówki zasłaniają włosy na co dzień i robią to tak sprytnie, że trudno się tego domyślić. Nie używają chust, tylko chowają je pod PERUKAMI, które wyglądają bardziej niż naturalnie!😳 Sklepy perukarskie w Izraelu cieszą się więc dużą popularnością. Więcej już w najbliższą niedzielę o godz. 11:00 w TVN. Przenosimy się do Jerozolimy. Oglądajcie koniecznie!🌎

OGLĄDAJ nowe odcinki "Kobiety na krańcu świata" wcześniej niż w TV!

Przypomnijmy, że "Kobieta na krańcu świata" to program, który możemy oglądać od 2009 roku. Zakupiły go m.in. stacje telewizyjne z Francji (Voyage), Hiszpanii (Canal Viajar), Szwecji (Kanal Global), Czech (FTV Prima) i Hongkongu (TVB HD Jade). Martyna Wojciechowska porusza w nim różne problemy, m.in. seksizm, przemoc, biedę, znęcanie się nad zwierzętami, polowania na ludzi, etykę pracy czy prawa ludzkie.

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej! "Nareszcie chciałam ją założyć!"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×