"Kobieta na krańcu świata" sezon 11. Martyna Wojciechowska zapowiada: To będzie emocjonalny rollercoaster!

Martyna Wojciechowska od lat poznaje różne aspekty życia kobiet na całym świecie – ich codzienność, najskrytsze marzenia i największe lęki. Jesienią po raz kolejny spakuje plecak i wyruszy w fascynującą podróż w 11. sezonie "Kobiety na krańcu świata".

Multimedia

"Kobieta na krańcu świata" odcinek 1. sezon 11. w niedzielę, 8.09.2019 o godz. 11:00 w TVN! - sprawdź program tv

Każdego dnia można przekonać się, że prawdziwi bohaterowie żyją wśród nas. Kraniec świata może być tuż za rogiem, a obok niektórych spraw nie da się przejść obojętnie. W nowym sezonie "Kobiety na krańcu świata" razem z Martyną Wojciechowską wkraczamy również do świata nowych technologii. Chcemy, aby widzowie mogli poczuć się jak członkowie ekipy filmowej i wyruszyć z Martyną Wojciechowską w prawdziwą podróż. Dzięki wirtualnej rzeczywistości będzie to możliwe! Specjalny odcinek z Izraela będzie można obejrzeć w kinach VR w całej Polsce.

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej! "Nareszcie chciałam ją założyć!"Zobacz więcej

W 1. odcinku wybierzemy się do Korei Południowej - kraju, który ma ma jeden z najniższych współczynników dzietności na świecie. Według badań aż 90% mężczyzn i 80% kobiet, między 25 a 30 rokiem życia jest singlami. Panie obawiają się, że zarówno małżeństwo jak i ciąża staną na drodze do ich awansu w pracy i będą powodem do dyskryminacji. Jednocześnie to kraj konserwatywny i niemal każda kobieta chce wziąć ślub. Dlatego prężnie rozwija się tu biznes… solo ślubów. Okazuje się, że do spełnienia marzeń o białej sukni i welonie nie potrzeba nawet pana młodego!

OGLĄDAJ nowe odcinki "Kobiety na krańcu świata" wcześniej niż w TV!

W nowej serii podróżniczka odwiedzi również prawdopodobnie jedyny na świecie dom opieki dla pań, które w przeszłości trudniły się świadczeniem usług seksualnych. Ten najstarszy zawód świata jest w Meksyku legalny. Mimo wszystko kobietom nie przysługują żadne świadczenia emerytalne czy zdrowotne. Jak wygląda ich życie w ośrodku? W tym samym kraju blisko połowa mieszkańców żyje w ubóstwie. W kolejnym odcinku Martyna spotka się z 19-letnią Karoliną, która nawet przez dwadzieścia godzin dziennie pracuje… na wysypisku śmieci. Kim są tzw. "pepenadores"?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski razem w Amsterdamie! Pracują czy odpoczywają?Zobacz więcej

W tym sezonie nie zabraknie opowieści, które nie tylko szokują, ale też bawią do łez i wzruszają. Sama Martyna Wojciechowska zapowiada, że nowe odcinki "Kobiety na krańcu świata" to będzie prawdziwy rollercoaster!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×