"Kobieta sukcesu". Julia Wieniawa opowiada o swoich planach na 2018 rok [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wszystko wskazuje na to, że rok 2018 będzie należeć do Julii Wieniawy. Na początku roku młodą aktorkę zobaczymy w dwóch filmach, a w przygotowaniu jest jeszcze debiutancka płyta wokalistki! Sprawdźcie nasz wywiad z Julią Wieniawą.

Multimedia

Z Julią Wieniawą spotkaliśmy się przy okazji konferencji prasowej filmu "Kobieta sukcesu", który do kin trafi 8 marca. W kogo w filmie Roberta Wichrowskiego wcieli się Julia Wieniawa?

To nastolatka, która przechodzi okres buntu. Przyjeżdża do Warszawy, poznaje duże miasto i w pewnym momencie ją to trochę przerasta i bardziej skupia się na życiu towarzyskim niż na tym, czym naprawdę powinna się zająć.

Więdłocha, Roznerski, Wieniawa i inni promują nową komedię romantyczną [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Kobieta sukcesu" to nowa polska komedia romantyczna. W roli głównej pojawi się Agnieszka Więdłocha, która wcieli się w postać Mańki. Julia Wieniawa zagra jej młodszą siostrę, Lilkę. Nie da się ukryć, że między aktorkami jest ogromne podobieństwo fizyczne! A czego widzowie będą mogli spodziewać się po "Kobiecie sukcesu"? Wieniawa odpowiada krótko:

Myślę, że będzie to bardzo barwny, miły film. Przyjemny dla oka.

Julia Wieniawa opowiada o współpracy z Bogusławem Lindą [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zanim jednak do kin trafi "Kobieta sukcesu", Julia Wieniawa na dużym ekranie zadebiutuje za sprawą "Kobiet mafii" Patryka Vegi:

To jest dla mnie dopiero wyzwanie aktorskie. Chyba do tej pory największe w moim życiu. Moja postać w "Kobietach mafii" ubiera się i zachowuje kontrowersyjnie. To nastolatka, która całe życie była trzymana pod kloszem przez swojego ojca mafiozę, którego zagrał Bogusław Linda, i nagle staje się dorosła...

Julia Wieniawa opowiedziała nam również o pracach nad swoją debiutancką płytą. Na jakim jest etapie? Jakiej muzyki będziemy mogli się spodziewać? Sprawdźcie nasz wywiad!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×