"Kocham Cię, Polsko!" odcinek 8. s. 11. Jakie są ulubione książki Tomasza Kammela? [ZDJĘCIA]

To była odpowiedź z serii: Tomasz poleca. W ostatnim odcinku „Kocham Cię, Polsko!” Kammel opowiedział o swoich ulubionych książkach.

Multimedia

"Kocham Cię, Polsko!" w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Musiał podać trzy tytuły w ciągu pięciu sekund, bo tylko tyle czasu na odpowiedź mają w rundzie Kto pierwszy, ten lepszy uczestnicy programu. Pytanie nie sprawiło mu jednak żadnego problemu, bo bez chwili zastanowienia wymienił swoje ukochane książki. Na top liście kapitana drużyny znalazły się: „Atlas zbuntowany”, „Źródło” oraz „Tytus, Romek i Atomek”.

Tym razem w „Kocham Cię, Polsko!” zmierzyły się ze sobą młode gwiazdy. Drużynę Tomasza Kammela reprezentowali aktorzy serialu „Za marzenia” – Anna Karczmarczyk, Maciej Radel i Maja Bohosiewicz. U Antka atmosfera była niezwykle gorąca, bo kapitan do gry zaprosił Marcelinę Zawadzką, Mateusza Szymkowiaka i swoją ukochaną – Julię Wieniawę.

"Za marzenia" vs Wieniawa, Zawadzka i Szymkowiak! Kto na scenie? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przez większość programu szczęście zdecydowanie bardziej sprzyjało drużynie Tomka. W rundzie Kalambury pobiła rekord ze wszystkich edycji, odgadując sześć haseł przed końcem czasu, przejęła od przeciwników punkty za błędnie zaśpiewane wersy piosenki „Statki na niebie”, uniknęła też wybuchu prezentu-bomby. Na pozycji lidera umocniła aktorów „Za marzenia” jeszcze runda Kto pierwszy, ten lepszy.

Za to w wiedzy z zakresu sportu triumfowali „młodzi zdolni”, czyli ekipa Antka Królikowskiego. W tym odcinku po raz kolejny okazało się, że tak naprawdę o wygranej decyduje finałowa runda, w której wszystko może się odmienić. Mimo że drużyna Tomasza prowadziła aż do drugiego pytania tego etapu, Antek i jego team lepiej typowali odpowiedzi. W drodze do wygranej mocno pomogło im koło fortuny, które – już na ostatniej prostej – pozwoliło im wygrać odcinek z dość dużą przewagą: 170 do 156.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • rafał sztatan (gość)

    Iza Trojanowska Jan Piechociński Laura Łącz te osoby chcę zobaczyć w tym waszym programie w drużyie Tomasza Kamela do diabła!!!!!!

    21.04.2018 23:25
  • Roman (gość)

    Ten Królikowski i ta smutna Wieniawa są beznadziejni.Kto promuje i kto wysyła taką gaske z p.Torbicka

    21.04.2018 21:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×