"Kochane kłopoty". Aktorzy "Gilmore Girls" kiedyś i dziś. Zobacz, jak wyglądają Lorelai, Rory, Luke, Emily, Richard i inni

"Kochane kłopoty", czyli kultowy serial z Lauren Graham oraz Alexis Bledel w rolach głównych ma już 21 lat. Sprawdźcie, jak na początku serialu wyglądali aktorzy i aktorki "Gilmore Girls". Kto z obsady zmienił się najbardziej?

Multimedia

"Kochane kłopoty" bawią i wzruszają od 21 lat

"Kochane kłopoty" ("Gilmore Girls") mają już 21 lat. Serial, który zadebiutował na antenie 5 października 2000 roku, szybko stał się jednym z najpopularniejszych seriali familijnych. Bawił i wzruszał w sumie przez siedem sezonów (do 2007 roku), aby następnie powrócić w 2016 roku jako czteroodcinkowy miniserial "Kochane kłopoty: rok z życia".

Najlepsze zagraniczne seriale komediowe, które warto nadrobić wiosną 2020. Są idealne na poprawę nastroju!Zobacz więcej

Pierwsze sezony "Kochanych kłopotów" koncentrowały się na losach przebojowej Lorelai (w tej roli Lauren Graham), która została matką w wieku 16 lat. Jej córka Rory jest jej zupełnym przeciwieństwem, ale mała różnica wieku między nimi sprawia, że matkę z córką zaczyna łączyć niezwykła przyjaźń. Lorelai i Rory wspierają się i wspólnie mierzą z codziennymi problemami. Rory jest uczennicą jednej z najlepszych szkół w okolicy, a Lorelai prowadzi mały hotelik w miasteczku. W "Kochanych kłopotach: rok z życia" była to już opowieść o dwóch dorosłych kobietach.

Myślę, że ta produkcja wykreowała bardzo szczęśliwy świat. Potrzebujemy tego teraz. Wydaje się, że to trochę staromodne, bo nie jest o zombie, wampirach czy policjantach. Jednak nadal jest to coś wyjątkowego i ciepłego. Jestem dumna, że bierzemy w tym udział, szczególnie w takim czasie — tłumaczyła Lauren Graham.

"Kochane kłopoty" aktorzy kiedyś i dziś

Od premiery serialu "Kochane kłopoty" minęło już 21 lat. Jak przez te lata zmienili się aktorzy i aktorki "Gilmore Girls"? Sprawdź w galerii, jak dziś wyglądają Lorelai, Rory, Luke, Emily i Richard czy Sookie.

Zobacz galerię

Źródło: Press Association, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×