"Kolędy z Białegostoku". Paulina Krupińska i Olivier Janiak poprowadzą wigilijny koncert kolęd w TVN! Kto wystąpi?

Paulina Krupińska i Olivier Janiak poprowadzą wigilijny koncert kolęd, którego emisja odbędzie się w Wigilię, 24 grudnia 2020 roku w TVN. Kto pojawi się w Pałacu Branickich w Białymstoku?

Multimedia

"Kolędy z Białegostoku" w Wigilię, w czwartek, 24.12.2020 o godz. 18 w TVN oraz o godz. 20:00 w TVN7! - sprawdź program tv

W Wigilię, 24 grudnia, telewizja TVN przygotowała bożonarodzeniową niespodziankę – koncert "Kolędy z Białegostoku" w wykonaniu lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Aby umilić widzom świąteczny wieczór, artyści zaśpiewają tradycyjne utwory w pięknych aranżacjach muzycznych. Niezwykła atmosfera występów pozwoli poczuć prawdziwą magię Świąt!

Prezes TVP Jacek Kurski oferuje swojego sylwestra Polsatowi i TVN!Zobacz więcej

Wprost z serca Podlasia, z Pałacu Branickich w Białymstoku, zaśpiewają Ewa Farna, Natalia Szroeder, Patrycja Markowska, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Ania Karwan, Artur Gadowski, Grzegorz Skawiński, Ania Rusowicz, Ola Gintrowska oraz zespół Kwiat Jabłoni. Widzowie usłyszą najpiękniejsze kolędy, takie jak „Mizerna cicha”, „Wśród nocnej ciszy”, czy „Przybieżeli do Betlejem”, w wykonaniach solowych, ale też w zaskakujących artystycznie kolaboracjach.

Koncert poprowadzą Paulina Krupińska i Olivier Janiak.

Mateusz Gessler poleca TĘ rybę na święta Bożego Narodzenia. Wcale nie chodzi o karpia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×