"Koło fortuny". Izabella Krzan w szlafroku relacjonuje swoje życie na kwarantannie. O czym myśli codziennie rano?

W związku z pandemią koronawirusa wszyscy jesteśmy zobowiązani do tego, aby pozostać w domach. Tego założenia trzymają się także gwiazdy telewizyjne. Izabella Krzan chętnie relacjonuje swoje życie na kwarantannie w sieci. Pokazała się w szlafroku i zdradziła, o czym myśli codziennie rano.

Multimedia

Izabella Krzan na kwarantannie w domu

Każdy z nas powinien trzymać się zasady #zostańwdomu. Dzięki temu możemy przyczynić się do zmniejszenia zasięgu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Wie o tym także Izabella Krzan, która w mediach społecznościowych chętnie pokazuje, co u niej słychać na domowej kwarantannie.

Izabella Krzan szczerze o swojej karierze w telewizji! Chciała zostać prezenterką?Zobacz więcej

Była Miss Polonia, a obecnie prezenterka TVP (współprowadzi "Koło Fortuny" i "Czar Par") opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w szlafroku i ręczniku na głowie. Ma też okulary przeciwsłoneczne oraz kieliszek soku pomarańczowego w dłoni. Dodała do niego podpis:

Me every morning wondering which hoodie should I wear today (Ja każdego dnia rano, gdy zastanawiam się, którą bluzę z kapturem dziś założyć)

Wcześniej Izabella Krzan wstawiła na swój profil zdjęcie w bikini - wspomnienie z wakacji na Karaibach. "Ale w wannie tez jest fajnie" - napisała. Jak widać, każdy radzi sobie w tym ciężkim czasie jak może. Oby już niedługo.

Izabella Krzan opublikowała zdjęcie w bikini. Fani podejrzewają, że jest w ciąży! Co ona na to?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kk (gość)

    Jaki debil zakłada okulary słoneczne w domu? Przecież wiadomo i tak że pijana i naćpana

    07.04.2020 11:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×