"Koło fortuny". Jakim prowadzącym jest Norbi? Izabella Krzan ocenia następcę Rafała Brzozowskiego! Nie daje jej dość do głosu?

Teleturniej "Koło fortuny" ma nowego prowadzącego. Jesienią w roli gospodarza zobaczymy Norbiego. Muzyk przejął schedę po Rafale Brzozowskim, który został prowadzącym "Jaka to melodia". Izabella Krzan w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl zdradziła, jakim prowadzącym "Koła fortuny" jest Norbi. Czy widzowie będą zadowoleni z tej zamiany?

Multimedia

Jesienią u boku Izabelli Krzan w "Kole fortuny" zobaczymy Norbiego. Muzyk przejął rolę gospodarza po Rafale Brzozowskim, który będzie teraz prowadził "Jaka to melodia". To nie jedyna nowość – w jesiennym sezonie widzowie programu będą mogli też podziwiać odświeżoną scenografię. Niezmienne pozostają natomiast: emocjonująca rywalizacja, wyśmienita rozrywka oraz muzyka na żywo.

Rafał Brzozowski szczerze o nowym programie Roberta Janowskiego. Będą konkurować? Zobacz więcej

Jakim współprowadzącym "Koła fortuny" jest Norbi? Izabella Krzan w rozmowie z Telemagazyn.pl przyznała, że początkowo miała obawy czy muzyk, którego rozpiera energia pozwoli jej dojść do głosu. -Gdzieś, jakiś niepokój w nas był - powiedziała Krzan. Miss Polonia 2016 dodała jednak, że Norbi świetnie odnalazł się w roli prowadzącego i od razu wsiąknął w formułę programu.

Norbi stwierdził jednak, że ocena modelki nie jest obiektywna. Dlaczego? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

O programie "Koło fortuny"

„Koło Fortuny” to jeden z najlepszych teleturniejów w historii telewizji na świecie. Widzom Dwójki znany jest z lat 1993-1998 i 2007-2009. Był to wówczas niekwestionowany hit Telewizji Polskiej, który współprowadził duet: Wojciech Pijanowski i Magda Masny. Teleturniej w odświeżonej wersji powrócił na antenę Dwójki w 2017 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Jagoda (gość)

    Robi to samo co Rafael gratuluj podajac reke przed drug Osoba . Zadurzo gada niech ogladnie program z U S A

    10.11.2019 16:34
  • Iwona (gość)

    Co za zenada!Zal sluchac I patrzec na tego klauna.kompletny postal ktory plecie byle plesc I spoufala sie z uczestnikami.biedna iza

    08.11.2019 01:13
  • kama (gość)

    Norbi, to jedna wielka tragedia, nie potrafi się wysłowić, gubi się , plącze , zapomina co ma powiedzieć, plecie od rzeczy , Iza stara się mu pomóc, ale to jest śmieszne i wkurzające, zmarnował taki fajny program , czy już naprawdę nie macie normalnego prowadzącego, zlitujcie się , kto go wybrał...............

    19.10.2019 20:48
  • Jola (gość)

    Kolo fortuny z panem Norbi to zenada nieda sie ogladac.

    05.10.2019 15:04
  • Mag (gość)

    Kurwa kim ona jest slaba jak gowno w kiblu wada wymowa gege kuzwa ges czy co komu daje i za co dno szambo wielka Iza nie wielka szmata z wada z gardlowa wymiwy od niej jest wiecej lepszych ale ona ma dupe szmata ja do tv takiej bym nie zatrudnil dosc ze brzydka z wada wymowy spie ...

    04.10.2019 21:40
  • Zniesmaczona... (gość)

    Nie da oglafac sie niego.... Wchodzi w słowo Izie.... Nie umie rozmawiac z uczestnikami.. Odnosi sie do straszych ludzi jak do kolegów.. Koleżanek.. Robi wielki. Haos... A nie potrzebnie... On poprostu nie nadaje sie do programów....

    04.10.2019 12:49
  • Murawska (gość)

    Zrezygnujcie z Norbiego. Naprawdę nie pasuje ani do melodii ani do koła fortuny. Zaczęłam oglądać melodię a skończyłam z fortuną.

    03.10.2019 17:42
  • Iga (gość)

    Dajcie sobie juz spokoj z obsadzaniem na sile Norbiego, ktory nie radzi sobie, i tracicie widzow. Naprawde nie ma kto poprowadzic tak wspanialych programow.

    03.10.2019 16:50
  • AŚKA (gość)

    to jest porażka!!!!!! nie nadaje się !!! psuje ten program Brzozowski był sto razy lepszy Piepszy takie farmazony że szkoda gadać nie umie ani rozmawiać z uczestnikami ani prowadzić ten program!!!!!!!!!!!!!

    02.10.2019 16:14
  • Elzbieta (gość)

    Witam, na zmianie prowadzacego program stracil bardzo duzo. Nie daje sie ogladac. Mowi za duzo, bez sensu. Prosze jak wielu telewidzow o innego prowadzacego. Elzbieta

    01.10.2019 16:08
  • edward (gość)

    Norbi? 00000 i tyle.

    28.09.2019 15:24
  • Marianna (gość)

    Nie da się oglądać koła fortuny z prowadzącym Norbim. Tego człowieka trzeba ukryć gdzieś bo będzie coraz mniejsza oglądalność a szkoda bo był fajny program jak nie było tego pana.A i Pani Iza traci przy nim na urodzie.Szkoda!!!!!!

    24.09.2019 17:54
  • Anna Kisiel (gość)

    Denerwuje mnie u Norbiego całowanie uczestników albo ich rodzinę. Denerwuje mnie też powtarzanie po Izie, nie potrafi normalnie rozmawiać z ludźmi.

    24.09.2019 13:02
  • Olo (gość)

    Zgadzam się z opiniami, a moja żona dostaje apopleksji i oboje nie oglądamy.

    20.09.2019 16:12
  • Zniesmaczona (gość)

    Z całym szacunkiem, ale Norbi nie nadaje się na bycie prowadzącym teleturniejow. Wiele razy próbowałam się przekonac do "Koła fortuny", ale nie da się go oglądać! Nie rozumiem, po co trzymać kogoś na siłę, już jeden egzamin z bycia prowadzącym został oblany, "Jaka to melodia" straciła oglądalność, to chyba powinno dać do myślenia...

    19.09.2019 16:32
  • Jola (gość)

    Lo mautko zrobić psuje kolo fortuny juz nie ogladam błędzie

    19.09.2019 03:14
  • Pysia (gość)

    Norbi jest beznadziejny !

    18.09.2019 13:09
  • Lajla (gość)

    Jestem starszym pokoleniem i uważam że p.Norbi nie nadaje się wcale na prowadzącego bez wzgledu co by nie było Nie wsadzajcie tego pana na siłę bo sami widzicie ze nie chce się tego pana oglądać.Do wprowadzenia programow tv trzeba mieć charyzmę i tego właśnie p Norbiemi brakuje.Im szynciej Go zdejmiecie tym lepiej dla tv😊

    18.09.2019 13:06
  • Widz (gość)

    Norbi krzyczy jakby uczestnicy niedoslyszeli żenada

    15.09.2019 15:18
  • Adm (gość)

    Dlaczego Norbi? Czy brakuje już normalnych prowadzących? Taki fajny program, a będę musiała przestać go oglądać ze względu na prowadzącego.

    15.09.2019 14:46
NowszeStarsze