"Koło fortuny". Sukces czy klapa? Ilu widzów obejrzało 1. odcinek teleturnieju? [ZDJĘCIA]

"Koło fortuny" powróciło na antenę Dwójki w odświeżonej wersji. Ilu widzów obejrzało premierowy odcinek teleturnieju? Czy nowy program TVP cieszy się dużą oglądalnością?

Multimedia

"Koło fortuny” biło rekordy popularności w latach 90. Teraz kultowy teleturniej powrócił na antenę Dwójki w odświeżonej wersji. Współczesna scenografia, formuła wzbogacona o akcenty muzyczne w wykonaniu obecnego w studio bandu, atrakcyjne nagrody i nowy duet prowadzących.

Rafał Brzozowski i Izabella Krzan będą jak Wojciech Pijanowski i Magda Masny? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Rafał Brzozowski i Izabella Krzan, których łączy doświadczenie telewizyjne, młodość i zamiłowanie do sportu, zdobył serca widzów już od pierwszego odcinka. Premierowy odcinek "Koła fortuny" obejrzało w niedzielę, 10 września 1,9 mln widzów (udz. 21,0%). Oznacza to, że Dwójka była niekwestionowanym liderem tego pasma.

Oglądaliście "Koło fortuny"? Jak oceniacie powrót teleturnieju na antenę TVP?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Brzozowskiego lubulam przed programem. Co do tej pani jest tak plytka i ten bociani dlugi krok. Jej ruchy do muzyki mnie doluja. Przykry widok. Czemu Pijanowskiemu nie daliscue programu

    11.01.2019 12:53
  • ...SALVADOR .. (gość)

    ..zgadzam się z przedmówcami ...Brzozowski totalne dno wokalne ..nie da się słuchać ..totalna beznadzieja..wrr i fuj...

    08.01.2019 11:20
  • Simek (gość)

    Wiekszego bagna nie widziałem nawet w filmie Shrek. To jest tak żałosny teleturniej że aż pot po dupie leci ze śmiechu. Najlepszy jest ten "para finał" gdzie jeśli nie wyrobisz się w śmiesznie małym czasie to jeszcze Krzanowa z Brzozowiakiem się z ciebie bezczelnie śmieją bo jesteś je*anym zerem i na dodatek biedakiem bo 50 koła ci zabrali sprzed nosa .. Mimo wszystko jeśli chcesz obejrzeć jak beznadziejny prowadzoncy i jakiś manekin pod tablicą robi sobie z biedaków jaja to polecam, idzie się dowartościować.

    28.12.2018 16:29
  • kto (gość)

    Od dziś rezygnuje z oglądania tego teleturnieju, choć jako program nie jest zły, ale niestety nie mogę patrzeć na sztuczną Krzan

    18.12.2018 13:07
  • ja (gość)

    Rafał jeszcze na upartego może być, ale ta krzan to tragedia!!!!!!! Manekin z glutem w gardle

    18.12.2018 11:18
  • Anonim (gość)

    Niech prowadzący przestanie śpiewać haha

    17.12.2018 16:23
  • Widz Koło fortuny (gość)

    Zmieńcie prowadzącego bo jest sztywny i sztuczny !!! Śpiewać nie umie za grosz !!! Śmieje się jak komuś coś nie wychodzi a sam jest niewyjściowy. Moim zdaniem tylko On psuje cały ten fajny program.

    17.12.2018 16:22
  • Bylemtan (gość)

    Program jak program, można obejrzeć ale zasady mają chore. Ktoś odgadnie większość liter, kupi wszystkie samogloski ale przy odpowiedzi przejezyczy się ale się poprawi to już lipa. Traci wszystko. Bez sensu. Tak samo te bankruty. Gdyby mogli to na kole by co drugie pole dali bankruta. Bez sensu jest pole z niewiadomą, albo 500 albo zazwyczaj bankrut. Aby tylko nie wygrać.

    07.12.2018 16:33
  • Pering (gość)

    Barbara WOGULE to ty chyba nie umiesz pisać😁😁

    05.12.2018 13:51
  • Barbara (gość)

    Wielka porażka. Zwłaszcza ta Pani Izabela wogule nie potrafi tańczyć i sie ruszać i gesty rękoma wielka porażka i Brzozowski również wielki piosenkarz masakta totalna

    05.12.2018 12:55
  • Ida (gość)

    Brzozowski to wielka pomyłka . Nie da się słuchać jedno śpiewu wkurzające. A jak się cieszy jak bankruta ktoś wykręci i złośliwe komentarze . Masakra

    22.11.2018 16:34
  • Panda (gość)

    Program fajny. Jesli chodzi o prowadzacych, to Rafal moze byc, ale ta dziewczyna jest irytujaca, a przez to, ze mowi przez nos, nie da sie jej sluchac.

    19.11.2018 16:38
  • szunaj (gość)

    super program,tylko po co im ta Deren

    17.11.2018 14:54
  • cziko (gość)

    zrobili z tego teleturnieju cyrk dali lalkę na pokaz żeby przyciągała widzów i kolesia który wgl nie potrafi śpiewać i krzywdzi muzykę.. to teleturniej a nie jaka to melodia a raczej parodia..

    09.11.2018 16:05
  • kkkkk (gość)

    strasznie irytujący program. Rafał Brzozowski co chwile śpiewa co jest denerwujące, jego żarty również są żałosne, a Iza próbuje być fajna, tańczy, cieszy się ze wszystkiego sztucznie, parodia ... ogólnie nie da się tego oglądać. najlepiej wymienić prowadzących

    07.11.2018 12:49
  • Ola (gość)

    Ale zalosne komemtarze. Prowadzacy sa ok. Bardzo lubie ten program z ich prowadzeniem niz zalosnego Pijanowskiego.

    23.10.2018 16:31
  • RadomJoanna (gość)

    Zmieńcie prowadzących, bo kompletnie nie pasują do koncepcji programu... Po co Brzoza śpiewa? To "Śpiewające Fortepiany"?? A Krzanowa co tam robi?? To nie Top Model!!

    18.10.2018 21:53
  • Henry (gość)

    Żal mi tej pustej Izy i pustaka Brzozy..

    18.10.2018 21:51
  • Gość (gość)

    Zal mi go wchodzi Izie w d.... A Kasie ignoruje.

    18.10.2018 16:23
  • oglondacz :) (gość)

    Tutaj ma miejsce nowa tradycja po żenującym żarcie prowadzącego teraz ma miejsce żenujący śpiew haha :D nie czaje tego po co Brzoza śpiewa ma jakieś niedobory to dajcie mu teleturniej muzyczny. Ogólnie program ma działanie wciągające

    07.10.2018 14:40
NowszeStarsze