Koncert "Solidarni z Białorusią". Gwiazdy zagrają dla walczącej Białorusi! Na scenie legendy polskiej muzyki

Już dziś o godz. 20:00 rozpocznie się transmisja koncertu "Solidarni z Białorusią". Na scenie pojawią się m.in. Grzegorz Markowski, Krzysztof Cugowski oraz gwiazdy młodego pokolenia. Dowiedz się więcej o tym wyjątkowym wydarzeniu!

Multimedia

Koncert "Solidarni z Białorusią" już dziś o 20:00 w Polsacie!

Aleksander Łukaszenka po raz kolejny sfałszował wybory na Białorusi. Białorusini postanowili zbuntować się przeciwko dyktatorowi i od wielu tygodni trwają tam masowe protesty, brutalnie tłumione przez siły bezpieczeństwo.

Show z Natalią Nykiel, Kubą Badachem i Igorem Herbutem w jury od 16 października znowu w TVZobacz więcej

Polska od samego początku okazuje solidarność z sąsiadami walczącymi o wolność. Z tego powodu na Stadionie Narodowym w Warszawie zorganizowany zostanie wyjątkowy koncert "Solidarni z Białorusią", na którym największe polskie gwiazdy będą śpiewać o wolności, aby w ten sposób tchnąć nadzieję w naród białoruski.

Na scenie zobaczymy legendy polskiego rocka, które wykonają najsłynniejsze polskie protest songi. Grzegorz Markowski z zespołu Perfect zaśpiewa "Chcemy być sobą", a Mr. Zoob "Mój jest ten kawałek podłogi". Nie zabraknie także takich pomników historii jak "Mury" czy "Kocham wolność". Utwory zostaną wykonane w dwóch językach - polskim i białoruskim.

Poza tym na scenie pojawią się także Paweł Domagała, Natalia Nykiel, Organek, Michał Szpak, Natalia Zastępa, Krzysztof Cugowski, Ira, Igor Herbut z zespołu LemON, Sebastian Riedel, Luxtorpeda, Golec uOrkiestra oraz Enej. Koncert poprowadzą Krzysztof Ibisz i Marek Bukowski.

Podczas koncertu zaplanowana jest zbiórka pieniędzy na rzecz represjonowanych Białorusinów. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął premier Mateusz Morawiecki.

Zobacz galerię

Źródło: STORYFUL/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • mietek (gość)

  nieroby mieniące się być artystami /!?/ i podżegacze czyli chuliganeria wsadzają ryje do Białorusi. Co gorsza nawet polscy notable borykający się na co dzień z unijnym szaleństwem i ryciem w Polsce też dołączają się /oficjalnie!/ do zadymy rzekomo na rzecz "ciemiężonych Białorusinów" /!?/mimo iż co dnia muszą odpierać ataki z ośrodka Kominternu , tj. z tak zwanej Unii Europejskiej!!! PARANOJA !

  26.09.2020 22:54
 • Krzysiek (gość)

  Czy są jakieś dowody na to fałszerstwo i o jaka skalę chodzi? 1,2,5,10% Bo tak to zwykłe bicie piany.

  26.09.2020 15:46
 • Madeline Bosanquet

  Google płacił za każdą tygodniową pracę online w domu od 6000 do 10000 euro, a za pierwszy miesiąc otrzymałem od Google 27416 euro. W wolnym czasie pracuję 3 godziny dziennie. Jest bardzo przyjazny dla użytkownika i cieszę się, że się o nim dowiedziałem. przejdź do tej witryny, aby uzyskać więcej informacji.

  ............>> www.MagnifyIncome.Com

  26.09.2020 15:35
 • stop kłamstwom (gość)

  Haniebna, kłamliwa i antybiałoruska propaganda. Walczymy dla sorosa i NWO, dla korporacji, które chcą rozkraść i uzależnić (to pod płaszczykiem tzw. 'wolności' i tzw. 'demokracji') Białoruś, tak jak np. Polske i Ukraine.

  26.09.2020 12:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×