Konflikt Malwiny Wędzikowskiej i Małgorzaty Rozenek-Majdan: Pokazała swój "projekt lady" na backstage’u konferencji TVN

Kolejny konflikt w TVN? Media donoszą o nieprzyjemnej sytuacji, do jakiej miało dojść na backstage’u jesiennej konferencji TVN między stylistką Malwiną Wędzikowską a Małgorzatą Rozenek-Majdan. O co poszło?

Multimedia

Malwina Wędzikowska to stylistka związana ze stacją TVN a obecnie prezenterka stacji TTV. Wędzikowska jakiś czas temu skrytykowała stylizację Małgorzaty Rozenek-Majdan z koncertu Guns N' Roses, a na odpowiedź gwiazdy TVN nie musiała długo czekać.

Za kulisami jesiennej ramówki TVN 2018 miało dojść do nieprzyjemnej wymiany zdań między Wędzikowską a Rozenek-Majdan.

Małgorzata poprosiła panią Wędzikowską, żeby zachowała jakiekolwiek resztki obiektywizmy i profesjonalizmu, i przestała zachowywać się nie fair w stosunku do swojego byłego współpracownika, czyli Kamili Brudzyńskiej, która tę stylizację przygotowała. Kamila do niedawna należała do teamu Wędzikowskiej, ale zdecydowała się działać obecnie na własne nazwisko i zrezygnowała z pracy u niej - tłumaczył całe zajście z Plotek.pl. menedżer Małgorzaty Rozenek, Wiktor Krajewski.

Stylistka w rozmowie z Plejadą postanowiła teraz skomentować całe zajście.

Pani Małgorzata pokazała swój "projekt lady" na backstage’u konferencji ramówkowej TVN-u. Miała miejsce bardzo nieelegancka sytuacja, ale nie chcę zdradzać jej kulisów. W pewnych działaniach ludzi widać lęk. To nie jest moja sprawa, ale nie był to strategiczny szach-mat, raczej obnażenie słabości - powiedziała Wędzikowska Plejadzie.

Kim jest piękna stylistka i gwiazda stacji TTV? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kim jest Malwina Wędzikowska?

Malwina Wędzikowska to pochodząca z Łodzi projektantka mody, stylistka i kostiumograf oraz prezenterka stacji TTV. Wędzikowska projektowała kostiumy w programach: „The Voice of Poland”, „Taniec z Gwiazdami” i „Top Model”. Była również ekspertką w programie "Druga twarz". Jesienią 2018 w TTV Malwina Wędzikowska zadebiutuje w roli prowadzącej nowego programu "Ostatnia szansa". W serii pojawią się mężczyźni, którzy z różnych powodów przestali o siebie dbać lub nie wiedzą jak się zabrać za zmianę swojego wyglądu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×