KONKURS! Najlepsze dziecięce przebranie świąteczne!

Rusza nowy konkurs fotograficzny na najlepsze dziecięce przebranie świąteczne. Zabawa organizowana jest z okazji wyjątkowej akcji Wielka Paka Mikołaja, odbywającej się w siedmiu miastach Polski.

Multimedia

Nagroda to paczka prezentów, która dostarczona zostanie z rąk samego Świętego Mikołaja!

Wraz z pierwszym dniem grudnia rozpoczyna się niesamowita akcja Wielka Paka Mikołaja. Przez siedem dni świąteczny orszak składający się ze Świętego Mikołaja, Śnieżynek oraz Elfów odwiedzi siedem polskich miast. W wybranych Galeriach Handlowych, w otoczeniu zimowej scenerii oraz rytmie świątecznych przebojów, na mieszkańców będzie czekać mnóstwo atrakcji - liczne konkursy z nagrodami, wspólne strojenie choinkowego lasu oraz pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem. Podczas tego wydarzenia zostanie rozdane blisko 600 paczek.

Z tej okazji zapraszamy do udziału w naszym konkursie na najlepsze dziecięce przebranie świąteczne. Aniołek, elf, śnieżynka - szukamy najciekawszej kreacji malucha, która odzwierciedli klimat nadchodzącej Gwiazdki.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy za pomocą formularza dostępnego www.naszemiasto.pl przesłać zdjęcie pociechy w świątecznym przebraniu wraz z krótkim opisem tego, jak wspólnie przygotowujecie się do tego niezwykłego czasu.

Na wasze zgłoszenia czekamy od 14 do 27 listopada. Etap głosowania rozpocznie się 21 i potrwa do 29 listopada.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY KONKURSU W SERWISIE NASZEMIASTO.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×