"Kowalscy kontra Kowalscy". Paweł Wawrzecki przeżył niejedną rodzinną tragedię. Pokazujemy, jak przez lata zmieniał się wybitny aktor, który wiele wycierpiał w życiu

Paweł Wawrzecki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów ostatnich dekad. Ogólnopolską sławę przyniosła mu rola Wiesława Gabriela w serialu "Złotopolscy". Okazuje się jednak, że życie aktora wcale nie było usłane różami i podczas swojej kariery musiał się mierzyć z niejednym życiowym dramatem. Zobaczcie, jak przez te wszystkie lata zmienił się Paweł Wawrzecki.

Multimedia

Paweł Wawrzecki - kariera aktorska

Paweł Wawrzecki urodził się w 12 lutego 1950 w Warszawie. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Jest znany jako aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Swój aktorski debiut zaliczył już w 1975 roku, kiedy to wystąpił w ekranizacji słynnego dramatu Juliusza Słowackiego "Mazepa". Od tego czasu Paweł Wawrzecki gościł również w filmach takich jak: "Miś", czy "Kiler".

Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły mu jednak występy w serialach telewizyjnych. Z pewnością wszyscy kojarzą go z ról takich jak: Wiesław Gabriel w serialu "Złotopolscy", Buła w "Graczykach", czy Doktor Wstrząs w "Daleko od noszy". Obecnie telewidzowie mogą go oglądać w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" na antenie telewizji Polsat.

Krzysztof Globisz walczy ze skutkami udaru. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda słynny aktor! W jakiej jest formie?Zobacz więcej

Rodzinne tragedie Pawła Wawrzeckiego

Prywatnie aktor był dwukrotnie żonaty. Jego pierwsza żona Barbara Winiarska, która w 2002 roku zmarła na tętniaka mózgu. Z pierwszego małżeństwa Paweł Wawrzecki ma cierpiącą na porażenie mózgowe córkę Annę, którą do dziś się troskliwie opiekuje i z dumą pokazuje się z nią na różnych imprezach branżowych. Po śmierci Barbary Winiarskiej, wdał się w romans z aktorką Agnieszką Kotulanką. W lutym 2009, po kilku latach znajomości, Paweł Wawrzecki postanowił się ożenić z dr Izabelą Roman, mieszkającą na co dzień w Stanach Zjednoczonych. Pomimo dzielącej ich odległości, para do dziś tworzy zgodne i szczęśliwe małżeństwo.

Zobaczcie, jak przez te wszystkie lata zmienił się Paweł Wawrzecki. Na niektórych zdjęciach jest on nie do poznania!

Zobacz galerię

Ewa Drzyzga przez lata przeszła niesamowitą metamorfozę! Tak wyglądała na początku swojej karieryZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×