"Kozacka miłość" odcinek 145. Stiepan nakłania Serafima, by podjął się leczenia Marysi! Ilja jest przekonany, że Aliona jest prostytutką! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 145. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Stiepan nakłania Serafima, by podjął się leczenia Marysi! Ilja jest przekonany, że Aliona jest prostytutką! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 145. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 145 - w czwartek, 22 lipca, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 145. odcinku "Kozackiej miłości" dzięki wsparciu Gruszeńki Stiepan nakłania Serafima, by podjął się leczenia Marysi. Kolewanow zawozi Alionę do domu. W trakcie jazdy podpytuje kobietę o jej małżeństwo.

Ilja nie potrafi poradzić sobie z zazdrością. Jest przekonany, że jego żona pracuje w domu publicznym prowadzonym przez Anfisę.

Lekarz potwierdza, że na chorobę Marysi nie ma lekarstwa! Sofia ma za złe Alionie, że zrezygnowała z miłości do Stiepana!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Człowiek doświadczony (gość)

    Mimo mojego braku sympatii do tej postaci to żal mi Ili. Przykro patrzeć jak nie potrafi radzić sobie z zazdrością

    22.07.2021 14:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×