"Kozacka miłość" odcinek 205. Kolewanow sądzi, że Stiepan zdradził Alionę. Gruszyn obwinia Marysię o zaginięcie kobiety! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 205. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Kolewanow sądzi, że Stiepan zdradził Alionę. Gruszyn obwinia Marysię o zaginięcie kobiety! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 205. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 205. - we wtorek, 19 października, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 205. odcinku "Kozackiej miłości" Kolewanow sądzi, że Stiepan zdradził Alionę. Gruszyn obwinia Marysię o zaginięcie kobiety. Żona jednak stanowczo wszystkiego się wypiera.

Poszukiwania Aliony spełzają na niczym. Stiepan dostaje wiadomość od Kolewanowa. Natychmiast rusza do Ustiużyna. Koźma natyka się w stepie na nieprzytomną Marysię. Zabiera ją do stanicy. Gruszyn znajduje ślady krwi na podłodze w opuszczonym domu.

Stiepan zarządza poszukiwania Aliony! Kolewanow będzie chciał ją zabić?Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Elka (gość)

    Olga i Nikołka pasują do siebie, oboje mają dwie lewe ręce. Dobrze, że Fiodor ożenił sie z Oksaną, bo ta jest zaradną dziewczyną i nie trzeba sie nią opiekować. Oldze to Ilja nawet obiady dla niej gotował.

    19.10.2021 18:39
  • bgnfghfg (gość)

    https://przelom.pl/

    18.10.2021 19:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×