"Kozacka miłość" odcinek 23. Aliona jest śledzona! Ojciec Aliony ląduje w szpitalu psychiatrycznym! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 23. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu pt. "Kozacka miłość". Aliona jest śledzona! Ojciec Aliony ląduje w szpitalu psychiatrycznym! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 23. odcinku "Kozackiej miłości".

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 23 - w czwartek, 7 stycznia o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 23. odcinku "Kozackiej miłości" matka Aliony zamierza umieścić męża w szpitalu psychiatrycznym. Kolewanow przedstawia Alionie nową pokojówkę. Służąca ma donosić o każdym jej kroku.

Zosia przekazuje Alionie liścik. Timofiej kradnie wiejskim kobietom bieliznę. Stiepan ratuje nieudacznika. Fiodor, chcąc zwrócić na siebie uwagę Olgi, skacze do jeziora. Olga spróbuje go uratować.

Fiodor szantażuje swoją siostrę! Kolewanow podejrzewa, że jest szpiegowany!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×