"Kozacka miłość" odcinek 24. Kolewanow zamierza szpiegować Alionę! Karasik napadnięty przez rozbójników! Przez to musi wrócić do Rzeszowa! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 24. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Kolewanow zamierza szpiegować Alionę! Karasik napadnięty przez rozbójników! Przez to musi wrócić do Rzeszowa! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 24. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 24 - w piątek, 8 stycznia o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 24. odcinku "Kozackiej miłości" Kolewanow najmuje dla Alony nową służącą, która ma ją szpiegować i nie dopuszczać do żadnych kontaktów w mieście.

Karasik wraca do Konstantynowa i zostaje napadnięty przez zbójników: Koźmę i Timofieja. Karasik ze strachu opowiada Koźmie wszystko, co wie o swoim przyjacielu i Alonie. Karasik chce się wytłumaczyć przed Kolewanowem i wraca do Rzeszowa.

Aliona jest śledzona! Ojciec Aliony ląduje w szpitalu psychiatrycznym! Zobacz więcej

Prystaw wie, kto dowiedział się o kombinacjach Kolewanowa i stara się go powiadomić..

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×