"Kozacka miłość" odcinek 47. Nikoła dowiaduje się o zbrodni ojca! Olga dowiaduje się, że Aliona była kochanką Kolewanowa! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 47. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Nikoła dowiaduje się o zbrodni ojca! Olga dowiaduje się, że Aliona była kochanką Kolewanowa! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 47. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 47 - we wtorek, 9 lutego, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 47. odcinku "Kozackiej miłości" Nikoła dowiaduje się o zbrodni, której dopuścił się jego ojciec. W ślad za Fiodorem wyjeżdża ze stanicy. W Konstantynowie niemal dochodzi do spotkania z policjantami.

Bogdan nie wydaje Gruszyna atamanowi. Zauważywszy szpiega, Koźma i Soroka opuszczają las. Ignatij mówi Oldze, że Aliona była kochanką Kolewanowa.

Olga nie wierzy Kolewanowowi. Narzeczony stara się rozwiać jej podejrzenia!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Niks (gość)

  Pod wzgęm artystycznym nic wielkiego. Telenowela brazylijska. Scenografia nie odzwierciedla warunków ówczesnej Rosji, szczególnie wieś, chaty za mocno uporządkowane. Tak jak sitkomie z sympatyczną muzyka, nieźli aktorzy. Peryyperie miłości przyciągaką widza.

  10.02.2021 17:54
 • Bas (gość)

  Kozacka miłość to najwspanialszy film jaki kiedykolwiek widziałam.

  10.02.2021 16:02
 • Bas (gość)

  Jaki serial chodzi

  10.02.2021 16:01
 • Kkk (gość)

  Boshe po co wy ten serial jeszcze przedłużacie?

  10.02.2021 15:13
 • Kkk (gość)

  Boshe po co wy ten serial jeszcze przedłużacie?

  10.02.2021 15:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×