"Kozacka miłość" odcinek 54. Nikoła przyznaje się do zabójstwa! Marysia przekazuje szantażyście kolejną sumę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 54. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Nikoła przyznaje się do zabójstwa! Marysia przekazuje szantażyście kolejną sumę! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 54. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 54 - w czwartek, 18 lutego, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 54. odcinku "Kozackiej miłości" Nikoła przyznaje się do zabójstwa. Stiepan nie wierzy w jego winę. Student zgłasza się na policję. Przyznaje się, że będąc pod wpływem alkoholu, zranił nożem przechodnia.

Podczas rozmowy chłopak szantażuje Gładysza. Koźma i Sroka są eskortowani do Ustiużyna. Stiepan i Waśka aranżują napad rozbójników na powóz i uwalniają więźniów. Grigorij ma za złe córce, że nie przejęła się wiadomością o śmierci Fiodora. Marysia przekazuje szantażyście kolejną sumę.

Grigorij rozpacza po śmierci Fiodora! Aliona dowiaduje się, że jej matka doprowadziła rodziców Stiepana do skrajnej nędzy!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×