"Kozacka miłość" odcinek 6. Stiepan jest przekonany, że Aliona została zastrzelona! Aliona na grobie Stiepana przysięga mu wierność! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 6. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu pt. "Kozacka miłość". Stiepan jest przekonany, że Aliona została zastrzelona! Aliona na grobie Stiepana przysięga mu wierność! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku "Kozackiej miłości".

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 6 - w poniedziałek, 7 grudnia o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 6. odcinku "Kozackiej miłości" Stiepan (Wiaczesław Drobinkow) dochodzi do siebie w domu Sotników. Marysia (Zoriana Marczenko) mówi mu, że zbiegły bandyta postrzelił jego i zabił Alionę (Jekatierina Olkina).

Stiepan został zamordowany? Aliona znajduje grób ukochanego!Zobacz więcej

Stiepan nie może uwierzyć w śmierć ukochanej, ale przedstawiają mu fałszywych świadków. Chce jednak szukać ukochanej u kupca Kolewanowa. Lokaj Ignatij radzi Kolewanowi (Aleksandr Mochow) wyjechać z Alioną za granicę, a kiedy dziewczyna mu się znudzi, zostawi ją tam, wróci, by ożenić się z Olgą.

OGLĄDAJ seriale ONLINE w TVP VOD

Zrozpaczona Aliona na grobie Stiepana przysięga mu wierność. Koźma ucieka od Sotników do miasta i stara się dowiedzieć czegoś o losie Aliony.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×