"Kozacka miłość" odcinek 71. Gawryła wyrzeka się Oksany! Olga chroni rannego Fiodora przed zemstą Konstantyna! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 71. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Gawryła wyrzeka się Oksany! Olga chroni rannego Fiodora przed zemstą Konstantyna! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 71. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 71 - w poniedziałek, 15 marca, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 71. odcinku "Kozackiej miłości" Wiera na widok posiniaczonej córki prosi męża o interwencję. Rozzłoszczony Gawryła jednak wyrzeka się Oksany. Olga próbuje ochronić rannego Fiodora przed zemstą Konstantyna. Ataman chce jednak, by wyjechał, gdy tylko będzie w stanie.

Koźma prosi Katję o rękę, by chronić ją przed natarczywymi mężczyznami. Dziewczyna przyjmuje oświadczyny. Aliona wyprzedaje majątek, by zdobyć pieniądze na adwokata. Pomaga jej Anfisa, która bezwzględnie oszukuje zdesperowaną kobietę.

Wściekły Konstantyn chce zabić Fiodora! Marysia podstępem będzie chciała zajść w ciążę ze Stiepanem?Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zdegustowana (gość)

    To sie zaczyna robić jakaś bajka. Stiepan napił się czegoś i znów kocha Maryśkę, zapomniał co mu zrobiła

    16.03.2021 12:24
  • Olkina (gość)

    Ta Maryśka powinna zostać szybko ukarana. Dlaczego Alona jest taka naiwna. Nie powinna ufać Anfisie. Biedna Alona na pewno będzie miała kłopoty.

    15.03.2021 21:06
  • Fiodor Psotnik (gość)

    Dziękuję bardzo :D

    15.03.2021 15:34
  • Ataman (gość)

    Hahaha nie podlizuj się tak Fiodor Psotnik i tak wylecisz ze Stanicy ;). A tak serio to dobrą robotę robisz personifikując Fiodora. Sam nie raz się uśmiałem czytając Twoje wpisy ;)

    15.03.2021 15:06
  • Fiodor Psotnik (gość)

    Brawo Ataman dobrze mówi polać mu wspaniałego mamy tego Atamana w naszej Stanicy!

    15.03.2021 14:45
  • Marianna (gość)

    To jest serial musi się coś dziać musi być akcja, ale dla mnie i mojej mamy jak jest za dużo intryg to nas bardzo denerwuje. Mamy nadzieję że ci źli za wszystko zapłacą( Maryśka adwokat Prystaw Anfisa Fiodor Student Kolewanow).Serial powinien być przemieszany oprócz tych złych rzeczy powinny być i te dobre.

    15.03.2021 14:39
  • Ataman (gość)

    Widzę, że przez weekend nazbierało się sporo komentarzy i wszyscy z zapartym tchem czekają na dzisiejszy odcinek ;) Mimo, że Fiodor narobił sporo zamętu to nie uważam, że jest wyłącznym winnym całej sytuacji. A do wszystkich którzy narzekają, że Nikoła i Olga nie mogą mieć spokojnego życia to przypominam że to jednak serial i musi się coś dziać ;) zwłaszcza że główną oś fabularną zaczyna się trochę wypalać skoro zarówno Stiepan jak i Aliona dowiedzieli się już wzajemnie o sobie, że jednak są wśród żywych

    15.03.2021 14:21
  • Hanka Anka (gość)

    Masz rację Joen to tylko serial a budzi emocje. Faktycznie Fiodor to bardzo zły człowiek. Też mam nadzieję że Nikołaj porozmawia że swoją żoną trochę ostrzej. No tak Olga chciała go uciszyć ale powinna mu zamknąć usta dłońmi. Ja tak uważam.

    15.03.2021 14:03
  • Teorie spiskowe (gość)

    A może to był pocałunek śmierci? Olga ma przecież gruźlicę. Pocałowała Fiodora żeby go zarazić i się go pozbyć :o

    15.03.2021 13:13
  • Joen (gość)

    Niby tylko serial, a budzi żywe emocje. To i ja się wypowiem. Olga pocałowala Fiodora, żeby zamknąć mu usta, bo zaczął głośno majaczyc, a Znachor kazal Oldze trzymać w tajemnicy jego pobyt. Nie chciała, żeby ktoś to usłyszał, to zamknęła mu usta pocalunkiem 😊 Mam tylko nadzieję, że Nikola nie wyjdzie po cichutku z domu, oceniając sytuację po swojemu, bez rozmowy z Olga. A Fiodor to gnida. Mimo, ze nie kocha Oksany, to wykorzystał sytuację. Słusznie dostał kulkę od jej męża.

    15.03.2021 10:32
  • Moralna fanka Nikołaja (gość)

    Biedny Nikołaj tak się spieszył do swojej chorej żony. Naprawdę jest mi szkoda Nikołki

    14.03.2021 16:02
  • Fanka Fiodora (gość)

    Właśnie, Fiodor nikogo do niczego nie zmuszał te dziewczyny same tak na niego lecą.

    14.03.2021 15:53
  • Fiodor Psotnik (gość)

    Gość jakie dwa małżeństwa? Śmiechu warte. Małżeństwo Oksany nigdy nie istniało. A co do Olgi to ja nic nie zrobiłem leżałem sobie nieprzytomny a ona mnie pocałowała. Więc żaden obłudnik!

    14.03.2021 13:51
  • Barbara (gość)

    Podoba mi się Ilija jako Aktor i Jako mężczyzna jego charakter

    14.03.2021 09:43
  • Gosc (gość)

    Nie lubię Marysi jest okrutna , żal mi Alony.a Olga to sama nie wie czego chce a Fiodor niech znika z kad przyszedł zniszczył dwa małżeństwa obłudnik

    13.03.2021 22:53
  • Fiodor Psotnik (gość)

    Zgadza się to ja! Serdecznie pozdrawiam ze stepu który jest szczególnie piękny o tej porze roku

    13.03.2021 16:53
  • Mil (gość)

    Piszesz tak jak BTS był Fiodorem (Fiodor Psotnik)

    13.03.2021 16:39
  • Fiodor Psotnik (gość)

    Tak jest! Dokładnie! Zgadzam się z tym. Święta kozacka prawda!

    13.03.2021 14:23
  • Jasia (gość)

    Fiodor to śpiewa tańczy recytuje daje w mordę i gotuje. Człowiek wielu talentów