"Królestwo". Zapierające dech w piersiach ujęcia zwierząt i wspaniała Puszcza Białowieska od 6 kwietnia na Blu-rayu! [ZDJĘCIA+WIDEO]

"Królestwo" to najnowsza superprodukcja twórców słynnego dokumentalno-przyrodniczego cyklu "Mikrokosmos" i "Makrokosmos". Tym razem przenosimy się do niezwykłego świata prapuszczy, aby oczami jej mieszkańców odkryć historię natury, naszego kontynentu i człowieka od epoki lodowcowej do czasów współczesnych.

Multimedia

Tysiące lat temu Europa pokryta był niekończącym się lasem, w którym swoje królestwo miały łosie, żubry, wilki i jelenie. Prapuszcza rozciągała się przez cały kontynent, a jej serce tętniło w Puszczy Białowieskiej, która dzisiaj zachowała się tylko we fragmencie. W głębinie tajemniczego lasu rozgrywa się niesamowita opowieść o przyrodzie – tej dzikiej i nietkniętej ludzką ręką.

Zapierające dech w piersiach zdjęcia i głos Krystyny Czubówny wkrótce w kinach! [WIDEO]Zobacz więcej

Zapierające dech w piersiach ujęcia zwierząt, fenomenalne obrazy przyrody i wyjątkowa rola Puszczy Białowieskiej, jedynego miejsca, które oddaje charakter lasu w postaci, w jakiej istniał tysiące lat temu – "Królestwo" to niesamowita przygoda dla całej rodziny! Zobacz na Blu-rayu już od 6 kwietnia!

"KRÓLESTWO" NA BLU-RAY JUŻ OD 6 KWIETNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×