"Królewna Śnieżka". Zła Królowa i jej sposoby na urodę, czyli kobieca odwaga nie zna granic! [ZDJĘCIA]

Zobacz co kobiety (nawet królowe) zrobią, żeby przyćmić urodą rywalki! I nawet ból zabiegów kosmetycznych nie jest im straszny! Udowadnia to Zła Królowa z twarzą Julii Roberts z "Królewny Śnieżki"!

Multimedia

Są dowody na to, że kobieca odporność na ból np. spowodowany przyciasnym obuwiem wzrasta, ale tylko wtedy, gdy mają na nogach najmodniejszy w tym sezonie model. Zła Królowa nie jest bynajmniej wyjątkiem od reguły. A że w poprawianiu urody magia nie pomaga, by zawładnąć sercem (a przy okazji królestwem) księcia, funduje sobie zabiegi, które niejednego mężczyznę przyprawiłyby o… miękkie nogi i palpitację serca.

Trudno sobie bowiem wyobrazić, że taki choćby książę pozwala sobie zrobić maseczkę z – za przeproszeniem – kupy kanarka. I by wytrwał spijanie mu krwi przez pijawki, ukąszenia pszczół w usta w celu nadania im objętości, czyszczenie uszu przez wijące się robale, ugryzienie skorpiona, które ujędrni skórę, czy dotyk oślizgłego węża, mogącego w każdej chwili zaatakować, który ją wygładzi, no i trwanie w skorupie, w której grozi pęknięcie skóry, gdy człek się nieopatrznie uśmiechnie. Przy tym wszystkim potyczka z bestią wydaje się doprawdy niewinną igraszką…

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda SPA w wersji królewskiej!

Beata Cielecka

"Królewna Śnieżka" w tv. Sprawdź datę emisji!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×