"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska jako 18-letnia brunetka! Gwiazda TTV odpowiedziała na ostry komentarz!

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcia z czasów, gdy miała 18 lat. Fotografie spotkały się z wieloma komentarzami, w tym także z tymi nie do końca przychylnymi "Królowej życia". Dagmara postanowiła odpowiedzieć na jeden z nich!

Multimedia

"Królowe życia" - Dagmara Kaźmierska jako 18-latka

Niedawno przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej, Suzi, opublikowała w sieci zdjęcie sprzed 20 lat, na którym są obie panie. To wspomnienie sprawiło, że także najpopularniejsza "Królowa życia" postanowiła przejrzeć prywatne archiwum. Odnalazła w nim zdjęcia z czasów, gdy miała 18 lat.

Dagmara Kaźmierska wychodzi za mąż?! Kim jest nowy ukochany gwiazdy TTV?Zobacz więcej

Publikując fotografie z młodości, gwiazda TTV wyraziła przy okazji swoje przemyślenia dotyczące życia. Zasugerowała swoim obserwatorom, że powinni korzystać z tego, co mają i nie przejmować się zdaniem innych.

Jak to fajnie mieć 18 lat 💋💋💋KIEDY TO BYŁO ?🤔🙈🙈😜😜😜😜Kochani❤️Bawcie się , korzystajcie z życia 😘Uciekajcie od toksycznych ludzi 🐽Róbcie to na co macie ochotę 😜Życie tak szybko mija ... A drugiego nikt Wam nie da 🤷‍♀️

Post Dagmary spotkał się jednak także z nieprzyjemnymi "zaczepkami" ze strony Internautów. Nie brakuje bowiem osób, które wykorzystają każdą okazję, aby przypomnieć innym o błędach przeszłości.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

- To z czasów sutenerstwa czy przed? - zapytała jedna z "fanek" Kaźmierskiej. "Królowa życia" nie pozostała bierna wobec pytania. - Ta wiedza uczyni cię szczęśliwszą? - odpowiedziała nieco złośliwie. Nie ulega wątpliwości, że każda aktywność Dagmary Kaźmierskiej wzbudza wiele emocji. A Wam, jak podoba się zdjęcie z czasów "18-tki"?

Dagmara Kaźmierska zmieniła fryzurę! Jak wygląda bez bujnej czupryny?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×