"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska skrytykowana przez internautów. Czym im podpadła?

Dagmara Kaźmierska znalazła się w ogniu krytyki po tym, jak wrzuciła do sieci zdjęcie z... zakupów. Czy gwiazda programu "Królowe życia" podpadła internautom? Sprawdźcie, co zrobiła Dagmara Kaźmierska.

Multimedia

Dagmara Kaźmierska skrytykowana przez internautów

Dagmara Kaźmierska opublikowała na Instagramie zdjęcie z zakupów z Jackiem Wójcikiem. -Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić - podpisała fotki królowa życia.

Fotografie na których Dagmara Kaźmierska siedzi wózku na zakupy zdenerwowały część internautów. Nie wszystkim spodobało się spontaniczne zachowanie gwiazdy TTV.

Pasożyty z butów są w koszyku, a potem ja wkładam tam jogurt, który chowam do lodówki

A potem wkładam tam artykuły spożywcze?! No gdzie z butami do koszyka?!

Dagmara przeżywa maturę Conana, Kasia chce zostać babciąZobacz więcej

W komentarzach pod postem Dagmary Kaźmierskiej znalazło się też sporo pozytywnych komentarzy od widzów, którzy doceniają gwiazdę TTV za energię i wesołe podejście do życia. A co ty sądzisz o zdjęciach królowej życia z zakupów?

Przesadziła wskakując do zakupowego wózka?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • max (gość)

    jak mozna taka babe promowac i pokazywac w TV

    03.09.2020 14:34
  • berek (gość)

    Bardziej od Dagmary siedzącej w wózku przejmuję się jak przeczytam o molestowaniu dzieci, przemocy domowej, znęcaniu się nad zwierzętami. Dagmara na minutkę wskoczyła do wózka, aby zrobić sobie śmieszne zdjęcie, a dla tych co są zdziwieni to zacytuję moją babcię nie widziała duuuupa słońca i dziwiła się bez końca.

    15.08.2020 14:28
  • Anka (gość)

    Bez przesady wózki w które wkładamy różne artykuły typu ziemniaki , proszki do prania są często tak brudne i klejące, że widok Dagmary siedzącej we wózku nie robi na mnie wrażenia. Prędzej ona się pobrudzi od wózka niż wózek od niej.

    15.08.2020 08:46
  • Włodek. (gość)

    Czepiacie się że ktoś ma lepiej i ma dystans do życia i siebie. Wam zazdrość przebija przez oczy, że ktoś potrafi się cieszyć życiem a nie ciągle marudzić i narzekać na swój los. Typowe polaczki spod krzyża i różańca. Wstyd! Osobiście ja lubię, mówi co myśli i ma w dupie opinie innych i sobie.

    08.08.2020 08:43
  • Kolo (gość)

    na tych zjebów nie idzie już patrzeć i ich słuchać

    07.08.2020 17:34
  • Ewa (gość)

    Dagmara zachowuje się jak małolata a jacus robi z siebie debila

    07.08.2020 13:29
  • Ola (gość)

    Stare babsko zmalowane obieszone tombakiem

    07.08.2020 13:26
  • Carmela (gość)

    Czepiacie się szczegółów. Widać ,że Pani Dagmara nie ma brudnych klapek ...Także bez przesady. Chyba jogirtu wraz z opakowaniem się nie zjada :-P ... A tak na poważnie co 10 mama wkłada dziecko do wózka sklepowego ,ale tego nikt nie komentuje. Czasem w życiu trzeba żartować ,aby nie chorować :-) Pozdrawiam Pani Dagmaro :-*

    06.08.2020 08:10
  • Carmela (gość)

    Czepiacie się szczegółów. Widać ,że Pani Dagmara nie ma brudnych klapek ...Także bez przesady. Chyba jogirtu wraz z opakowaniem się nie zjada :-P ... A tak na poważnie co 10 mama wkłada dziecko do wózka sklepowego ,ale tego nikt nie komentuje. Czasem w życiu trzeba żartować ,aby nie chorować :-) Pozdrawiam Pani Dagmaro :-*

    06.08.2020 08:02
  • gosc (gość)

    po wypadku samochodowym w bolu usmiechala sie i robila co tylko mogla , nie zalamala sie, nie narzekala i nikogo nie winila ani oceniala, do tej pory ma problem z noga, bardzo ja lubie

    05.08.2020 20:34
  • gina (gość)

    po wypadku samochodowym w bolu usmiechala sie i robila co tylko mogla , nie zalamala sie, nie narzekala i nikogo nie winila ani oceniala, do tej pory ma problem z noga, bardzo ja lubie

    05.08.2020 20:32
  • Asia (gość)

    https://www.google.com/amp/s/styl.fm/amp/237920.gwiazda-programukrolowe-zycia-byla-skazana-za-handel-ludzmi-nie-przypominaj-mi-o-tym-kim-jest-dagmara-kazmierska

    05.08.2020 20:18
  • Asia (gość)

    Małgorzata...czy oni skrzywdzili kogoś?! Dagmara K. zmuszała kobiety do prostytucji!!! Szantażowała i zmuszała. Wyrządziła tym kobietom ogromną krzywdę. To jest okrutna, bezwzględna osoba, a TTV ją promuje.

    05.08.2020 20:12
  • Małgorzata (gość)

    Czy oni wyżądzili komuś krzywdę jeżdżąc wózkiem? Krytykujcie tych co znęcają się na bliźnich. Spróbujcie cieszyć się życiem choć w 1/4 tak jak oni , a będziecie mniej zgorzchniali !!!

    05.08.2020 19:09
  • Mariola (gość)

    Jrst poszczelona, ale i zabawna

    05.08.2020 19:01
  • Paragraf (gość)

    Czyn nieobyczajny a więc odpowiedni artykuł oraz paragraf się znajdzie.

    05.08.2020 15:18
  • Ola (gość)

    Stare babsko zmalowane obieszone tombakiem

    05.08.2020 15:13
  • Ali (gość)

    Bez butów i spodni proszę następnym razem

    05.08.2020 14:47
  • nikka (gość)

    Ludziom nigdy nie dogodzisz.....przynajmniej coś pozytywnego i z poczuciem humoru.dla mnie super

    05.08.2020 12:51
  • Mery (gość)

    Wózki w sklepach są do wożenia towarów,a nie do wożenia dzieci i dorosłych wstydu ta pani nie ma, popisuje się z tym głupim Jacusiem nie ma rozumu stary facio.

    05.08.2020 12:05
NowszeStarsze