"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w szpitalu! "Czas i zdrowie to dwa cenne skarby, ktrych nie doceniamy"

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" po raz kolejny trafiła do szpitala. W mediach społecznościowych zamieściła post, w którym zauważa, że czas i zdrowie to największe skarby człowieka, których zwykle nie doceniamy.

Multimedia

Dagmara z "Królowych życia" w szpitalu

Dagmara Kaźmierska od niemal roku zmaga się z poważnym urazem nóg, do którego doszło w wyniku wypadku samochodowego. Po kilku miesiącach poruszania się na wózku inwalidzkim, operacjach i długotrwałej rehabilitacji, gwiazda TTV mogła zacząć poruszać się o kulach. Walka o powrót do pełnej sprawności wciąż jednak trwa.

Ciąża Edzi i kolejne operacje Dagmary! Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?Zobacz więcej

W mediach społecznościowych pojawiło się nowe zdjęcie Dagmary, na którym "królowa życia" leży w szpitalnym łóżku. W dobie koronawirusa, widok ten wzbudził niepokój wśród fanów Kaźmierskiej. Okazuje się, że musiała przejść kolejną operację. Na szczęście, wszystko odbyło się bez komplikacji.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

CZAS I ZDROWIE TO DWA CENNE SKARBY , KTÓRYCH NIE DOCENIAMY DOPÓKI SIĘ NIE WYCZERPIĄ ❤️Dbajmy o siebie i innych ❤️Dziękuję Mojemu Doktorowi , który w tym trudnym czasie jest ❤️🙏Dla mnie i innych pacjentów ❤️Prawa noga wczoraj zoperowana. Przed operacją miałam nieco więcej siły na uśmiech. Po... Oboje zmęczeni . A i tak zmusiłam Doktora do zdjęcia. On naprawdę ma mnie dość. Ale ten człowiek dał mi drugie życie i już musi męczyć się z takim BALASTEM jak ja

Cieszymy się, że wszystko poszło zgodnie z planem i trzymamy kciuki za powrót do pełnego zdrowia! Przypominamy także, że "Królowe życia" wciąż można oglądać na antenie TTV!

Dagmara Kaźmierska wychodzi za mąż?! Kim jest nowy ukochany gwiazdy TTV?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×