"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska wyprowadza się z Polski do Egiptu! Znalazła już dla siebie nowy dom. "To jest pałac"

Dagmarze Kaźmierskiej znudziła się kariera w Polsce? Królowa życia nie ukrywa, że przymierza się do wyprowadzki z kraju. Ma na siebie inny pomysł, który chce zrealizować w Egipcie. Czy Dagmara Kaźmierska niebawem zniknie z programu "Królowe życia". Już jej nie zobaczymy?

Multimedia

Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Królowych życia"?

Dagmara Kaźmierska, gwiazda programu "Królowe życia" chce czerpać z życia jak najwięcej. W rozmowie z reporterem serwisu dziendobry.tvn.pl już zapowiedziała, że myśli o zakończeniu przygody z telewizją, zamknięciu swojego butiku i wyprowadzce z kraju. Już wiadomo, że Kaźmierska chce przeprowadzić się do Egiptu i tam rozpocząć nowy etap w życiu.

Tak żyje Dagmara Kaźmierska. Zobaczcie, jak wygląda codzienne życie ulubienicy widzówZobacz więcej

Dagmara Kaźmierska planuje rozkręcić w Egipcie nowy biznes i zająć się organizacją wycieczek.

Kupiłam już łódź przepiękną, podróżną, dla ludzi. Nie umiem tak, żeby gdzieś być i żeby hajs nie leciał. Trzeba zawsze coś kombinować. Tutaj pomocna jest moja popularność, nie ukrywam [...] Tam są piękne laguny, tam są korale, takie cudne rzeczy do pokazania. (…) Sama też wiele razy płaciłam za takie rejsy, więc pomyślałam sobie, dlaczego to mi mają za to nie płacić - tłumaczyła w materiale "Dzień Dobry TVN"

Czarne włosy i grzywka. Tak kiedyś wyglądała królowa życia! Zobacz więcej

Przeprowadzka Dagmary do Egiptu to już tylko kwestia czasu. Gwiazda "Królowych życia" znalazła już dla siebie przestronne lokum.

Miał być penthouse, ale pomyślałam, że za mały, bo to 270 m2. Jak ludzie będą do mnie przyjeżdżać, to jak my się pomieścimy? Jak już ktoś przyjedzie, to niech siedzi u mnie miesiąc, dwa... To jest pałac – zapowiedziała.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Biedok z wiejskiego osp (gość)

    Ona i ten jej łysy kolega, to okropnie często taka wiosk3 robili ze chyba w koncu zrozumiala ze trzeba klimat zmienic. Ogolnie ten program to badziewny jest.

    12.06.2021 16:45
  • Telemaniaczka (gość)

    No dobra muszę bo jak czytam co niektórych to mnie trafia; Ten co bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem-Ludzie co Was to obchodzi? Za Wasze żyje? SORRY CHYBA ŻE TAK 😉

    12.06.2021 08:55
  • Eve (gość)

    Jaki kraj, takie królowe.

    12.06.2021 08:31
  • Fredek (gość)

    Burdel też są potrzebne były i będą lepiej żeby poszedł do burdellu niż żonę gwałcił albo dzieci a szczególnie polecam to kapłana ale im kasy szkoda więc w imię Boga wola nieletnich gwałcić Sama jestem grupo po 60 i bardzo dobrze znam życie z różnych stron wiele kontaktów z ludźmi podczas pobytów w szpitalach itd ale nie jestem zakłamana Pani Dagmara świetna babka to co ze burdel prowadziła jak jest zapotrzebowanie na niego jak by chętnych nie było to by burdelitez nie było wszystko jest praca i pieniądze można zarobić Te zazdrośnice kościelne przeważnie zboczone myśli mają a święte udają Zazdroszczą że fajna babka bidę nie klepie i pomysły ma na życie a nie siedzi i dupy innym obrabia Tak trzymać Pani Dagmaro sama bym się do Egiptu do Pani wybrała ale nie zaszczepiona nogi też do luftu ale chęci mam pozdrawiam tak trzymac

    12.06.2021 08:25
  • Zwykly,szary człowiek (gość)

    No czytam tu interesujące, komentarze od osób które widocznie lubią sprzątać,czyjeś brudy i wymiarach nimi,bo tak naj lepiej nie patrzy się ile ma ma się pod swoją wycieraczka,intelekt tych wypowiedzi żenujące, i widać komu żal D...,ściska. Tylko pogratulować,brawa pobić takim osobom jak wam!!!!!no i widać że historia się kłania, z ie dowiedzy:-))))))))!Jak by nie Patrz ać to kobiety z barów lekkich,obyczaji,Transport,budowlanka, itp,należą do najstarszych i najlepszych zawodów świata,niestety osobom które niepotrafie coś osiągnąć,samemu,bo nie dostały nic za darmo,a chętnie by skorzystały na to i owo ,pokazują kim naprawdę i jakie żałosne, zawistne, i brakiem kultury osobistej pisząc jak by to powiedzieć, bazgroły z powodu braku wolnego czasu i pustki w szarych komórkach o ile takie jeszcze istnieją u tych osób z bardzo płytką inteligencją:-))))(ja ,i mi się Dagmara bardzo podoba tym bardziej wiedzą sposobem działania szukania sobie rozrywki nie na koszt innych osób, tylko na swój!!!:-))))I to że jest bardzo inteligentna,grając inna ,to głupi ten kto nie widzi;-))))No a wygląd boski mega,dla mnie marzenie,na szczęście za marzenia nie karaja:-)))),ale za głupotę,pustkę osobistą,i komentarze wstydliwe tych zamożnych kreatura tutaj powinni:-)))))))!!!!!!!!

    11.06.2021 20:53
  • NEUTRALNA (gość)

    A niech sobie otwiera co chce kazdy Panem swego życia, jak jej tak dobrze to co mam do tego.Powodzenia życze

    11.06.2021 11:46
  • ok,dobra nasza (gość)

    Niech one wszystkie wyjadą na stałe gdzie im du.a zapragnie,byle jak najdalej od Polski.I niech nigdy,przenigdy tu nie wracają

    11.06.2021 10:25
  • Kris (gość)

    Do Renaty. Zgłoś się do niej. Załatwi Ci pracę u siebie, albo w Niemczech. W Kłodzku na ul. Dusznickiej

    11.06.2021 08:19
  • Hgb (gość)

    Sympatyczna babka , radzi sobie w życiu , może uda jej się i w Egipcie niech próbuje. .

    11.06.2021 08:04
  • aki (gość)

    JAK MOŻNA CZYTAĆ WYPOCINY TEGO GLONOJADA.

    11.06.2021 07:57
  • Szczerze (gość)

    To jest przerażające mafia ma się dobrze. Mafia zarabia robi interesy. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze skoro mafijni przestępcy są promowani.

    11.06.2021 07:56
  • Renata (gość)

    A takim niedowartościowanym kukiełkom żal d... ściska! Czy ona zrobiła coś Waszym kosztem, głupie, biedne kwoki 🥴

    11.06.2021 06:22
  • Renata (gość)

    A takim niedowartościowanym kukiełkom żal d... ściska! Czy ona zrobiła coś Waszym kosztem, głupie, biedne kwoki 🥴

    11.06.2021 06:22
  • Gienia (gość)

    Kto taka rozdarta babska i jej towarzystwo zatrudnil w programie zenada

    11.06.2021 06:20
  • Jolka (gość)

    Wszystko wskazuje na to że będzie dobry interes rozkrecac tym razem w Egipcie. Jeszcze tam nie prowadziła burdelu a więc jest się czym chwalić. Ta Pani to rzeczywiście ma maniery i wygląd burdel mamy.

    11.06.2021 06:13
  • Kapitan (gość)

    Telewizja wypromowała Irenę vel Dagmare, burdelmame, sutenerke, trafikentkę, stara lampucere powinna dalej gnić w kiciu za swoje grzechy a nie lansować się publicznie tylko siedzieć cichutko. W tym kiciu ja powinny więźniarki tak dojechać żeby się wyhustała

    11.06.2021 04:30
  • Aaaaaaa (gość)

    Wielka królowa mieszkała w bloku a bałagan tam jak cholera na stole w kuchni perfumy balsamy razem z brudnymi filiżankami i talerzami ..to mi krolowa

    10.06.2021 22:24
  • Aaaaaaa (gość)

    Wielka królowa mieszkała w bloku a bałagan tam jak cholera na stole w kuchni perfumy balsamy razem z brudnymi filiżankami i talerzami ..to mi krolowa

    10.06.2021 22:23
  • Mxm (gość)

    Teraz będzie tam burdele otwierac

    10.06.2021 21:37
  • kogo wy prоmujeciе ? (gość)

    Рrоstytutkę

    10.06.2021 21:07