"Królowe życia". Gabriel Seweryn trafił do szpitala! W jakim stanie jest gwiazda TTV?

Nie mamy dobrych wieści dla fanów programu "Królowe życia". Jedna z gwiazd tego programu, projektant Gabriel Seweryn trafił do szpitala! Sprawdźcie, co się stało i w jakim stanie jest gwiazda telewizji TTV!

Multimedia

Gabriel Seweryn to jeden z najpopularniejszych bohaterów programu "Królowe życia". Widzowie TTV pokochali go za jego styl, sposób bycia oraz autentyzm. Gabriel niczego nie ukrywa, nie gra, tylko jest sobą, jest prawdziwy.

Nic więc dziwnego, że wszyscy byli zaniepokojeni, gdy okazało się, że Gabriel Seweryn trafił do szpitala! Projekt na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie ze szpitalnego łóżka, które opatrzył opisem: Kochani dbajcie o zdrowie . Bo zdrowie do najważniejsza rzecz w życiu . Ja kolejny raz wylądowałem w szpitalu .Dziękuję całemu personelowi medycznemu z oddziału urologicznego za wspaniałą opiekę medyczną.

Shay Mitchell jest w ciąży! Gwiazda "Pretty Little Liars" wygląda kwitnąco!Zobacz więcej

Oczywiście od razu pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy życzą Gabrielowi zdrowia!

Wracaj jak najszybciej do domu ❤️❤️❤️

Bardzo współczuję. Życzę dużo zdrowia! Na pewno nie jesteś tam sam💗

Panie Gabrielu szybkiego powrotu do zdrowia !!! Szybko pan napewno wyzdrowieje mieć taka super troskliwa i piękna pielęgniarkę przy boku . Rafał napewno będzie się sprawdzał w tej roli pielęgniarki

Dużo zdròwka 😘

Magda Wójcik pojechała na Open'er Festival bez Oleha! Koniec miłości?Zobacz więcej

Niestety nie wiemy, dlaczego Gabriel Seweryn trafił do szpitala, ale trzymamy za niego mocno kciuki. Dużo zdrowia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Elżbieta (gość)

    Bardzo lubie Was oglądać jesteście super wracaj szybko do zdrowia.

    09.07.2019 18:55
  • Elizabeth (gość)

    Gabriel wracaj szybko do zdrowia ,bez Ciebie ten program juz nie bedzie taki sam,czekam na Ciebie,trzymaj sie kochaniutki😙😍😗

    07.07.2019 19:47
  • Wielbicielka (gość)

    Chłopaki w TTV w Królowych Życia to WY gracie pierwsze skrzypce. Rafał dbaj o Gabusia . On musi być zdrowy. Przy okazji ocenię fryzurę Rafała. Nie ciekawa. Za krótka , trójkątna. Pozdrawiam.

    07.07.2019 09:47
  • Zosia (gość)

    Gabriel wracaj do zdrowia moja cała rodzina życzy Panu zdrowia i szybkiego powrotu to domu

    07.07.2019 08:39
  • Lucjan K. (gość)

    Panie Gabrielu szybkiego powrotu do domu i dużo zdrowia życzymy Ja i moja Żona, nie ma to jak mieć wokół siebie ludzi życzliwych i szczerych. Pozdrawiamy.

    07.07.2019 08:20
  • Ania (gość)

    Dużo zdrówka panie Gabrielu 😊🍀

    07.07.2019 08:06
  • Ania (gość)

    Dużo zdrówka panie Gabrielu 😊🍀

    07.07.2019 08:05
  • EELI (gość)

    GABI TRZYMAJ SIĘ JESTEŚ SUPER GOŚCIU OGLĄDAM WAS I LIUIE AUTENTYCZNOŚĆ ZDROWIEJ CZKAM NA WAS. JESTEŚ MEGA MEGA FAJNY GOSCIU

    07.07.2019 08:04
  • Czarna (gość)

    Ludzie co Wam przeszkadza kto z kim śpi.Niech każdy robi tak,żeby był szczęśliwy.Szybkiego powrotu do zdrowia Gabriel.Trzymajcie się chłopaki!!!

    06.07.2019 20:00
  • Barbara (gość)

    O nie chłopie szybkiego powrotu do zdrowia Uwielbiamy was 👬👨‍❤️‍👨

    06.07.2019 17:46
  • Maria (gość)

    Życzę Panu szybkiego powrotu do zdrowia z całego serca . Jesteście Panowie obaj z ogromną empatią dla zwierząt i za to szczególnie Was cenie.

    06.07.2019 17:19
  • Olona (gość)

    Dużo zdrowia

    06.07.2019 16:43
  • @ kasia (gość)

    Bardzo lubię Gabriela i niech szybko dochodzi do zdrowia.I niech szybko zmieni partnera bo doprowadzi go do zguby

    06.07.2019 16:40
  • Karol (gość)

    Kiszka pęknięta .

    06.07.2019 16:20
  • Mimi (gość)

    Szybkiego powrotu do zdrowia!

    06.07.2019 12:17
  • Jola (gość)

    Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i serdecznie serdecznie pozdrawiam obu panów

    06.07.2019 10:45
  • Gość (gość)

    Gabriel trzymam za Ciebie kciuki. Nie czytaj tych negatywnych postów - oni Wam zazdroszczą odwagi i wzajemnego szacunku. Oby wszystkie związki tak funkcjonowały jak Wasz - to nie byłoby rozwodów. Trzymaj się. Będzie 👍 👍 👍

    06.07.2019 07:55
  • Katarzyna (gość)

    Seweryn powninien dużo odpoczywać i

    06.07.2019 06:40
  • Pan (gość)

    Może pchali za mocno i mu sperma makijaże rozjebal

    06.07.2019 01:47
  • Pantera111 (gość)

    Gabriel zdrowiej bez Ciebie i Rafała nie ma PROGRAMU❤❤❤

    06.07.2019 00:43
NowszeStarsze