"Królowe życia". Izabela Macudzińska miała wypadek samochodowy! W jakim stanie jest królowa życia i jej rodzina?

Izabela Macudzińska z programu "Królowe życia" miała poważny wypadek samochodowy! Doszło do niego w niedzielny wieczór, na drodze krajowej numer 3. W jakim stanie jest królowa życia i jej rodzina? Iza Macudzińska zabrała głos w sprawie!

Multimedia

Iza z "Królowych życia" miała wypadek samochodowy!

W niedzielę (1.12) na drodze krajowej numer 3. w miejscowości Kaczorów doszło do groźnego wypadku. W BMW X6, które spowodowało wypadek, jechała Izabela Macudzińska z programu "Królowe życia". Kierujący pojazdem mężczyzna stracił nad nim panowanie i zderzył się z Volkswagenem Sharanem. Na samochody wjechały następnie dwa fordy – Fusion i S-Max. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Nic się nie stało ani Izie, ani córce i Patrykowi, ani psom, z którymi jechali — przekazał portalowi GazetaWroclawska.pl Piotr Wąsiński.

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak wzięli ślub! Gwiazda TTV założyła koronę!Zobacz więcej

Stacja TTV podała również, że niedzielny wypadek z udziałem Izy i jej rodziny nie będzie miał wpływu na ich obecność w kolejnych odcinkach "Królowych życia". Na profilu Izy w mediach społecznościowych pojawił się wpis dotyczący wypadku.

Kochani... nie martwcie się wszyscy jesteśmy cali, nic nam nie jest. Dzięki Bogu to tylko tak się skończyło. Trochę tylko osłabieni i przestraszeni tym, co się wydarzyło- skomentowała bohaterka "Królowych życia".

Zdjęcia z wypadku Izy z "Królowych życia" znajdziesz w galerii.

Zobacz galerię

Kim jest Iza z "Królowych życia"?

Przypominamy, że Iza to bizneswoman z Poznania, która swoje udane życie zawodowe bez problemu łączy z życiem rodzinnym. Jej firma odzieżowa stale się rozwija i odnosi sukcesy na rynku. Świeżo upieczone małżeństwo wychowuje już razem córkę Elizę.

Komentarze

Skomentuj
  • Tymek (gość)

    Jeśli jeje nie lubisz to poprostu wyjdź i Na TO nie pacz prostaku

    03.12.2019 16:27
  • Aj coz za nie fart😂 (gość)

    A kto by sie o cb martwil pustaku?🤣

    02.12.2019 21:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×