"Królowe życia". Izabela Macudzińska pokazała swoje wszystkie suknie ślubne. Która najpiękniejsza?

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z programu "Królowe życia" sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w lipcu 2019 roku. Jak na projektantkę mody przystało, Iza zaprezentowała się gościom w kilku kreacjach. Która najpiękniejsza? Zobaczcie wszystkie suknie ślubne Izy z "Królowych życia".

Multimedia

Bajkowy ślub Izy i Patryka z "Królowych życia" odbył się 13 lipca 2019 r. w kościele św. Jadwigi i św. Jakuba Apostoła we wsi Lusowo, niedaleko Poznania. Bohaterowie show TTV prezentowali się w tym dniu naprawdę wyjątkowo. Iza, jak na projektantkę mody przystało, zaprezentowała się gościom w kilku kreacjach.

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak wzięli ślub! Gwiazda TTV założyła koronę!Zobacz więcej

Do ślubu poszła w białej sukni w kształcie ryby. Stylizację uzupełniła wysadzaną kryształkami koroną. Macudzińska podczas wesela przebierała się jeszcze dwa razy. Dochodzą do tego jeszcze poprawiny. W drugi dzień weselnej imprezy Iza postawiła na seksowną koronkową sukienkę, która idealnie podkreśliła jej kobiece kształty.

Nasi Kochani w ta sobotę 13.07.2019 powiedzieliśmy sobie sakramentalne Tak razem z @borowiakpatryk ❤️emocji wzruszeń nie było końca aż brak mi slow jaka jestem szczęśliwa ❤️aż brak słów na to aby wyrazić nasze emocje nasza radość , wzruszenie . Wszystko było jak z bajki było tak jak to sobie oboje wymarzyliśmy. tego dni byli z nami nasi najbliżsi byli wszyscy których kochamy szanujemy , uwielbiamy cieszymy się bardzo ze mogli z nami wspólnie cieszyć się tak wspaniała chwila . Na pewno nigdy w życiu tego nie zapomnimy - napisała na Instagramie Iza z "Królowych życia".

W galerii możecie zobaczyć wszystkie kreacje ślubne Izy z programu "Królowe życia". Która Waszym zdaniem najpiękniejsza?

Zobacz galerię

Kim jest Iza z "Królowych życia"?

Przypominamy, że Iza to bizneswoman z Poznania, która swoje udane życie zawodowe bez problemu łączy z życiem rodzinnym. Jej firma odzieżowa stale się rozwija i odnosi sukcesy na rynku. Świeżo upieczone małżeństwo wychowuje już razem córkę Elizę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×