"Królowe życia". Kim jest Edyta Nowak-Nawara? Niegdysiejsza przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej sporo w życiu przeszła!

Program "Królowe życia" był trampoliną do popularności nie tylko tytułowych "królowych", ale także ich bliskich. Edyta Nowak-Nawara przez wiele odcinków pojawiała się jako serdeczna przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia". W pewnym momencie zniknęła, a Dagmara wypowiadała się o niej w niepochlebny sposób. Kim jest Edyta Nowak-Nawara, niegdysiejsza przyjaciółka "królowej"?

Multimedia

Edyta Nowak-Nawara zyskała popularność dzięki programowi "Królowe życia". Trafiła do niego za sprawą swojej bliskiej niegdyś przyjaciółki, najsłynniejszej "królowej życia" - Dagmary Kaźmierskiej. Panie zbliżył do siebie między innymi fakt, że obie pochodzą z Kłodzka i przez jakiś czas były sąsiadkami. Edyta, zwana po prostu "Edzią", swego czas mocno ograniczyła swoją działalność w sieci. Pokryło się to z trudnymi doświadczeniami w jej życiu prywatnym, o czym wspominała Dagmara.

Julia von Stein to "Królowa życia" i śmierci! Szczerze nam wyznała: "Inni mieli wakacje, a ja pracowałam i traktowali mnie jak śmiecia"Zobacz więcej

Edyta Nowak-Nawara - kim jest niegdysiejsza przyjaciółka "królowej"

Edyta Nowak-Nawara długi czas była drugoplanową bohaterką programu "Królowe życia", funkcjonując jako przyjaciółka Kaźmierskiej. Szybko zdobyła sympatię widzów, którzy zaczęli coraz mocniej interesować się losami kobiety. Licząca 42 lata bohaterka programu nie miała życia usłanego różami, o czym nie omieszkała widzów poinformować jej przyjaciółka. Kobieta doświadczyła zawodów miłosnych i zniosła jeden z najcięższych dla kobiet ciosów - utratę ciąży, w którą zaszła ze swoim mężem, znajomym Dagmary. Na szczęście w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie ukochanego i przyjaciółki.

Dominik Abus i Iga Muszakowska planują ślub? Jednoznaczna odpowiedź gwiazdora TTV!Zobacz więcej

Problemy sprawiły, że Nowak-Nawara na jakiś czas mocno ograniczyła swoją aktywność w sieci. Niedawno jednak powróciła na Instagram. Gwiazda programu TTV niestety powróciła również do mierzenia się z niepochlebnymi komentarzami. Gwieździe i przyjaciółce Dagmary Kaźmierskiej oberwało się za kilka zdjęć, jakimi się ostatnio podzieliła z fanami. W komentarzach, które wyłapały czujne serwisy plotkarskie, a które znikają z profilu gwiazdy, nie brakowało ostrych słów.

Internauci komentowali nie tylko fason błękitnej sukni, ale również twarz i makijaż Edyty. Zarzucali jej zbyt mocny retusz, powodujący, że wyglądała, mówiąc łagodnie, mocno niekorzystnie. Edyta Nowak-Nawara została też skrytykowana za najnowsze zdjęcie, na którym świętuje 10 lat stacji TTV. W komentarzach i pod tym zdjęciem nie zabrakło krytyki dotyczącej i makijażu, i retuszu fotografii.

To była wielka miłość Karola Strasburgera. Ich szczęście przerwała tragediaZobacz więcej

Edyty na jej profilu bronią jednak jej fani, zarzucający krytykantom hejt i przesadę. Zwracają uwagę, że Edyta może ze swoimi zdjęciami robić co jej się podoba i retuszować je zgodnie z własnym upodobaniem.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Beti (gość)

    Jaka jest Taka jest Każdy ogląda te programy a później każdemu Żal Dupę ściska że To Nie On Jest w centrum uwagi

    30.08.2022 12:17
  • Sisi (gość)

    Ona serio ma 42 lata??????

    30.08.2022 10:50
  • Serdecznie (gość)

    Edziu zal ludziom w dupe sciska musza cos pisac i szukac sesacji niech sie interesuja swoim zyciem a nie czyimś pozdrawiam

    30.08.2022 10:15
  • Deno (gość)

    Właśnie fajna dziewczyna

    30.08.2022 10:10
  • Ja (gość)

    Wiele wycierpiała,ale życie jej nie nauczylo pokory i szacunku do innych,kobieta jest chamska i wulgarna

    30.08.2022 07:43
  • Czytelnik (gość)

    Nie królowe tylko patologia

    30.08.2022 07:28
  • Karo (gość)

    Próbuje upodobnić się do Dagmary... z daleka bardzo podobna,a z profilu to już w ogóle;) smutne to.... Nie ma kobieta pomysłu na siebie, zawsze grała drugie skrzypce;( a prawda jest taka że bez "Dagmy" Edzia nie istnieje i obojętnie jakich filtrów nie użyje, jak bardzo będzie się "robić " na Dagmarę, w rzeczywistości jest i będzie tylko pospolitą Edzią o której za chwilę wszyscy zapomną;)

    09.04.2022 16:18
  • Gość (gość)

    Celebrytka od siedmiu boleści

    07.04.2022 12:31
  • marcin (gość)

    Ona pracowała w burdelu Dagmary? zwykła idiotka

    06.04.2022 14:53
  • Dora (gość)

    Królowe życia, ten program to jakieś badziewie,nic nie wnosi.Weszlam na ten program żeby zobaczyć o co chodzi ale szkoda czasu ,zastanawiam się jaki typ ludzi to ogląda bez urazy.

    09.03.2022 10:21
  • Emma (gość)

    Tylko że w programie tv wygląda zupełnie inaczej,wręcz strasznie ,nawet zbliżeń jej nie robią ,a foto shop całkiem udany

    09.03.2022 09:51
  • Beti (gość)

    A ja ją poprostu uwielbiam!Normalna babka. Kazdy z nas ma czasami dosyć...I chce coś zmienić Raz nam wychodzi a raz nie. Wszystkiego dobrego Pani Edytko

    08.03.2022 04:28
  • Mk (gość)

    Edzia moja kochana każdy kto wali takie watrętne komentarze o tobie wiedz o tym że piszą o sobie żal mi tych ludzi ale spoko Edzia luzik i do przodu

    07.03.2022 18:54
  • Lidia (gość)

    Musi być Wam bardzo ciężko w życiu że tak oceniacie źle innych żal mi Was.

    17.02.2022 15:42
  • Megan (gość)

    Niestety ta stacją telewizyjna tylko albo przeważnie takie osoby promuje. Czyli nic dodać nic ująć

    19.01.2022 21:56
  • Wielbicielka Edzi (gość)

    A JA POWIEM TO INACZEJ....WIĘKSZOŚĆ Z PAŃSTWA W DUPUE BYŁA I NIE ZA WIELE WIDZIAŁA...DLA CZEGO PAŃSTWO OCENIACIE KOGOŚ A NIE SIEBIE....SKORO EDZIA JEST (GOWNIANA) TO CO ZA ILORAZ INTELIGENCJI TO NAPISAŁ????JEST TAKA CZY INNA ...TO JEST EDZIA TWOJE ŻYCIE I WŁAŚNIE GÓWNO LUDZIOM DO TEGO...MĄDROŚCI WYPISUJECIE ZA PEWNE TAK MYSLICIE...BZDURY...PANI DAGMARO TRZEBA COŚ W ZYCIU PRZEJŚĆ ABY BYĆ NA TYM ETAPIE ŻYCIA CO PANI ...NIE ZAGLADAJ KOMUŚ W GARY....CHYBA ŻE CHCESZ W TEN GAR COŚ WSADZIĆ NP...1KG WOLOWINY...TAKI MIŁY GEST...PANI SWOJE PRZESZŁA I JA TEŻ 3 RAZY PODEJRZENIE WZNOWY RAKA....PANI DAGMARO...LUDZIE ODPOWIADAJĄ TYLKO NA PYTANIA,NIE PRÓBUJA ZROZUMIEĆ PANI SŁÓW.... DLA WSZYSTKICH MILEGO WIECZORA CALYSY GORĄCE DLA FAJNYCH BABEK E.D

    15.01.2022 19:54
  • Ewa (gość)

    To kim ona jest???

    14.01.2022 00:34
  • Iza (gość)

    Zastanawiam się dlaczego Ci co tak krytykują Edzie brzydko oglądają ten program skoro to jest ich zdaniem takie prostackie . To świadczy o was państwo że jednak jesteście bardzo zainteresowani skoro to oglądacie i krytykujecie To wy się zachowujecie i piszecie jak pr...tacy. Wystarczy przełączyć kanał. Na dobry dokument naprzykład. Nieładnie tak obrażać ludzi.

    09.01.2022 00:30
  • Julia (gość)

    GUPIE LUDZIE SA NA CAŁYM ŚWIECIE DLATEGO TAK NAPRAWDĘ TO JEDEN DRUGIEMU ZAZDROSCI W DZISIEJSZYCH CZASACH, A ZWŁASZCZA BABA BABIE ZAZDROSZA WYGLĄDU PO PROSTU TAK JUŻ BĘDZIE ZAZDROSCI ZAZDROSCI I ZAZDROSCI. CO PRAWDA TO PRAWDA DAGMARA I EDZIA SA ŁADNE KOBIETY A DAGMARA PIEKNA

    08.01.2022 21:23
  • AB (gość)

    Cóż, spod tony sztuczności I tak wychodzi prostactwo, szczególnie gdy się Edzia odezwie... Niech jej się wydaje, że jest gwiazdką. Wiek widać, brak ogłady też, sztuczność, pic i...nic. Edzia, korzystaj z tego czasu i wracaj na stragan .

    08.01.2022 09:19