"Królowe życia". Leon van Nispen i Damian Antczak van Nispen znikają z programu! Co się stało?

Leon van Nispen i Damian Antczak van Nispen nie zagrzali długo miejsca w programie "Królowe życia". Panowie, którzy zajęli miejsce Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna, znikają z produkcji TTV. To kolejna zmiana dla widzów "Królowych życia".

Multimedia

Leon van Nispen i jego mąż Damian Antczak van Nispen zastąpili Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna 9. sezonie "Królowych życia". Twórca bloga Holender w Trójmieście i jego ukochany poinformowali jednak, że ich przygoda z programem TTV już się zakończyła. Leon i Damian w rozmowie z serwisem Pomponik.pl przyznali, że koniec współpracy był "decyzją stacji".

9. sezon bez Rafała i Gabriela! W programie pojawi się aż sześciu nowych bohaterów! Kim są?Zobacz więcej

Przypominamy, że niedawno z programu "Królowe życia" wyrzucony został Arkadiusz Zgorzelski, czyli popularny Megakot. Zaczęło się od wywiadów, w których 51-latek opowiadał o tym, że cztery jego byłe partnerki straciły życie w dziwnych okolicznościach i zażartował, że o śmierć jednej z nich był podejrzewany. "Megakot" nie ukrywał także swojej słabości do młodych kobiet. Mroczną historię "króla życia" nagłośnił w mediach aktywista, Jan Śpiewak. Niedługo później w mediach pojawiła się informacja o tym, że Arkadiusz Zgorzelski nie będzie już występował w programie.

Oni już nie występują w programie TTV. Dlaczego odeszli?Zobacz więcej

Pomponik twierdzi jednak, że decyzja o zakończeniu współpracy z Kocikiem oraz małżeństwem gejów zapadła już w listopadzie ubiegłego roku. Panowie nie zostali zaproszeni do udziału w programie "99 – Gra o wszystko" przygotowanym z okazji 10.urodzin TTV.

Będziecie tęsknić za Leonem i Damianem?

Zobacz galerię

Źródło: TTV/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ania z lubuskiego (gość)

    Taaaak będziemy tęsknić ponieważ bardzo polubiłam panów i nie przeszkadza mi fakt ,że są męską parą 💕👍😘

    27.01.2022 21:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×