"Królowe życia". Monika Chwajoł nad basenem zachwyca zgrabną figurą. Tak "królowa" wypoczywa we Włoszech

Monika Chwajoł ogólnopolską rozpoznawalność i sławę zyskała za sprawą programu "Królowe życia". Niegdysiejsza "królowa" jest aktywna w mediach społecznościowych. Była uczestniczka hitu TTV podzieliła się z fanami zdjęciami z wakacji. Monika Chwajoł w basenie - to zdjęcie nie pozostawia złudzeń, "królowa" jest w świetnej formie! Zobacz, jak wypoczywa w słonecznej Italii.

Multimedia

Monika Chwajoł nad basenem chwali się figurą. Tak "królowa" wypoczywa we Włoszech

Monika Chwajoł w pamięci widzów zapisała się dzięki programowi "Królowe życia". Program, który niedawno został zawieszony, sprawił, że Chwajoł ma dziś liczne grono fanów, śledzących jej poczynania w sieci. Choć ona sama jest w gronie uczestniczek, które zniknęły w trakcie emisji "Królowych życia", nie zniknęła z serc widzów.

"Królowa" pochwaliła się metamorfozą! Udało jej się zrzucić niechciane kilogramyZobacz więcej

Tak wyglądały "królowe" kiedyś. Zobacz, jak się zmieniły!

Chwajoł sumiennie relacjonuje swoje poczynania w sieci. Celebrytka, która niedawno otworzyła własny butik i pozowała z Danutą Martyniuk, wybrała się na wakacje. Tzw. laba oraz fakt, że kilka dni była uczestniczka programu TTV spędziła z dala od telefonu nie oznacza, że zapomniała o swoich obserwatorach. Niegdysiejsza "królowa" podzieliła się z fanami śledzącymi ją w mediach społecznościowych kilkoma kadrami ze słonecznej Italii. Zdjęcie w basenie dowodzi jednego - Monika Chwajoł jest w świetnej formie!

Tak "królowa" wypoczywa we Włoszech. Więcej zdjęć w galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×