"Królowe życia". Nowa bohaterka! Kim jest Asia? Dagmara i Edzia wybierają imię dla dziecka!

Nowa bohaterka w "Królowych życia"! Poznajcie Asię! W nowym odcinku zobaczymy też, jak Dagmara i Edzia szaleją na zakupach dla niemowlaków! Jakie imię wybiorą dla dziecka?

Multimedia

"Królowe życia" w piątki o godz. 22:15 w TTV! - sprawdź program tv

w "Królowych życia" widzowie poznają nową bohaterkę programu. Asia na co dzień mieszka w Warszawie. Wychowuje córkę, Maję. Zawodowo zajmuje się nieruchomościami. Była mistrzynią w jeździe konnej. Posiada również wielki apartament w Bułgarii, gdzie spędza wolny czas i wakacje.

Rafał i Gabriel jednak się rozstali! Jeden z nich ma już nowego partnera?Zobacz więcej

A poza tym… Dagmara niedługo zostanie ciocią. Królowa bardzo to przeżywa i chciałaby się odpowiednio przygotować. Wybierze się więc z Edzią na zakupy, podczas których prawie oszaleją od nadmiaru rzeczy dla dzieci.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Obie zgodnie stwierdzą, że świat zwariował, a przy okazji po raz kolejny utwierdzą się w przekonaniu, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Będą też wybierać imię dla dziecka. Apple, Mia, a może Justin? To będzie trudny wybór!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Daniel (gość)

    Było spoko. Teraz to Paradokument.

    13.06.2020 22:37
  • On (gość)

    Nowa nie przyniesie większej oglądalności . Wprost przeciwnie . Tym bardziej ,że wiele ludzi ją poznaje . Nie do końca jest prawdą to o czym mówi . Nie pokazuje prawdziwego życia osobistego . Nie macie co czekać ,że będzie jakiś związek z kierowcą .

    14.05.2020 21:47
  • Prawda (gość)

    A gdzie ta nad...a z Poznania? Co jedna to... Co oni zrobili z tego programu? 🤔

    25.04.2020 23:10
  • Stanisław (gość)

    Violetta ty koleżanka po fachu. Jakby co to tam nie trudno się dostać. Chyba że wiek albo uroda...

    16.03.2020 18:38
  • Violetta (gość)

    Jesteście zazdrośni, aż żal... Do pracy biedacy..

    15.03.2020 23:17
  • Asia nowa królowa (gość)

    Ma ktoś jej insta ?

    15.03.2020 23:07
  • Bolo (gość)

    O , przepraszam - trzy , zaraz dołączy jeszcze jedna

    14.03.2020 22:00
  • Bolo (gość)

    Dwie stare kury , co oni promują , masakra !!!

    14.03.2020 21:57
  • Ja (gość)

    Burdel mama będzie mieć dziecko ciekawe czy je zatrudni jak tamte dziewczyny co wykorzystywała śmieć jeden

    14.03.2020 20:51
  • Tadeusz (gość)

    Do EWELINA Skoro jak sama przyznajesz: Trochę jej zazdroszcze To jaki problem, burdele prosperują i szukają tzw. bezpruderujnych panienek

    14.03.2020 20:43
  • Ewelina (gość)

    Żal wam dupę ściska. Nowa bohaterka jest spoko, przynajmniej wg mnie(też jej trochę zazdroszczę;) fajne było to, co mówiła o swoim ojcu. Powodzenia:)

    14.03.2020 18:51
  • Greg (gość)

    No wiem po co komentować wogole takie programy i kto to ogląda ,żal słów i żal ludzi którzy fascynują się czymś takim i kimś takim

    14.03.2020 14:39
  • 9nnn (gość)

    Pierwsze wrażenie,, KRÓLIK,, kolejna co już twarzy nie ma tylko botoks. Powinni tego odgórnie zabronić. A jeszcze przed ekrany telewizorów taka MASKĘ OPUCHNIETĄ NAM WCISKAJĄ. Patrzeć się nie da! Kości policzków na maksa napuchniete, oczka jak u królika, przerażający wyraz twarzy z opuchnieta cześć między nosem a górną wargą i ząbki! Strach się bać!

    14.03.2020 14:19
  • Kobieta (gość)

    Takie imiona dla dziecka to chore !!!!!?

    14.03.2020 13:37
  • Iwona (gość)

    Zazdrośnicy, źli, i kochający żeby kogoś upodlic. Wtedy sami lepiej się czują i dobijają do dna. Wstrętne to

    14.03.2020 12:32
  • Mari (gość)

    Taka bogata a tylko chce zeby pokazywali w telewizji i chwali sie tylko bogactwem to jiz drugo raz prymityw zero

    14.03.2020 12:32
  • Moni (gość)

    Fajna dziewucha,co wy wszyscy żeście się do niej dosrali, żal wam d... Ściska macie zapasy papieru, wykorzystajcie go.Patrzycie po ludziach ze względu na ich stan posiadania.A sami mając ponad stan byli byście idealni. No ludziska zawiść wasza nie zna granic! Zwykła samotna matka. I po programie damy i wieśniaczki widać jak wiele zmieniła w swoim zachowaniu na lepsze,ale wy wolicie cisnąć hejt. Niewiarygodne!...

    14.03.2020 11:53
  • Oola (gość)

    Czy to Joanna z ŻurominA?

    14.03.2020 11:50
  • Ciciottauno (gość)

    Brawo Jerzy, Jerzy. Nasz kraj zszedł na psy,, skoro lausuje się prostytucje

    14.03.2020 10:38
  • Ciciottauno (gość)

    Nowa tuta, albo stara znajoma z kryminału

    14.03.2020 10:34
NowszeStarsze