"Królowe życia". Rafał bawił się na urodzinach Gabriela. Wrócili do siebie?!

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn to jedni z bohaterów programu "Królowe życia". Przez wiele lat byli partnerami nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym. Niedawno do mediów dotarła informacja o ich rozstaniu. Teraz panowie bawili się na urodzinach jednego z nich.

Multimedia

Rafał i Gabriel z "Królowych życia" znowu razem

Miesiąc temu media obiegła wiadomość, że ulubiona para widzów programu "Królowe życia" rozstała się. Rafał i Gabriel już wcześniej przechodzili kryzys, jednak udało im się go przezwyciężyć. Choć fani mieli nadzieję, że i tym razem panowie wrócą do siebie, tak się nie stało. Mimo że Rafał i Gabriel nie są już parą, wciąż łączy ich wspólny biznes.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn znowu się rozstali? "Koniec to nowy początek"Zobacz więcej

W zeszły piątek Gabriel Seweryn obchodził urodziny. Z tej okazji została przygotowana dla niego impreza niespodzianka, na której pojawili się przyjaciele, a wśród nich Rafał Grabias. Czy to oznacza, że mężczyźni pogodzili się i znów są razem? Dla wszystkich, którzy tego oczekiwali mamy przykrą wiadomość – obecność Rafała na imprezie urodzinowej Gabriela, nie oznacza, że byli partnerzy wrócili do siebie. Łączy ich wspólny biznes, przez co wciąż są w stałym kontakcie. Rafał wyprowadził się i mieszka u koleżanki. Podczas imprezy okazywali sobie wiele czułości. Może to koniec kryzysu? Zobaczcie, jak wyglądała impreza urodzinowa Gabriela!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×