"Kroniki Shannary" - baśniowa walka z siłami zła od 28 marca na AXN

W marcu telewizja AXN zabierze widzów w świat magii, czarów oraz nadprzyrodzonych mocy w imponującej opowieści o niezwykłej trójce bohaterów - elfickiej księżniczce, złodziejce oraz półelfie. Na ich barkach spocznie obowiązek powstrzymania demonów i grożącej światu zagłady.

Multimedia

Premiera serialu "Kroniki Shannary" już 23 marca w AXN

Kroniki Shannary to produkcja fantasy, stworzona na podstawie cyklu 26 powieści Terry'ego Brooksa, które sprzedały się na przestrzeni kilkudziesięciu lat w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie. Twórcami i producentami wykonawczymi serialu są Alfred Gough, Miles Millar (Tajemnice Smallville) i Jon Favreau (Iron Man). Serial kręcony był w Nowej Zelandii, a pierwszy sezon podzielony został na 10 odcinków.

Serial rozpoczyna się, kiedy elficka księżniczka Amberle (Poppy Drayton) bierze udział w niebezpiecznym turnieju, który ma wyłonić Wybrańców chroniących starożytne drzewo Ellcrys. W trakcie uroczystości zaprzysiężenia Amberle ma wizję, która przepowiada zniszczenie świata. Wkrótce magiczne drzewo zaczyna umierać, a każdy liść spadający z Ellcrys, to uwolniony demon, dołączający do armii potężnego złego druida Dagda Mora. Z księżniczką, w misję ratowania świata rusza półelf Wil Ohmsford (Austin Butler) - ostatni potomek słynnego rodu Shannary oraz Eretria (Ivana Baquero) - dziewczyna wychowana pośród łotrów i złodziei.

W serialu zobaczymy również: Manu Bennetta (znanego z filmów Hobbit oraz serialu Spartakus: Krew i piach) w roli Allanona - ostatniego z druidów pradawnego zakonu protektorów, którego członkowie mogą żyć przez całe stulecia i naginać magię, by służyła ich celom; oraz Johna Rhysa-Daviesa (znanego z ról w takich hitach kinowych jak Indiana Jones czy Władca Pierścieni) wcielającego się w potężnego króla elfów i dziadka Amberle.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×