"Kropla Prawdy. Angel's Share". Wojciech Zieliński, Olga Bołądź, Lesław Żurek i Pezet na premierze nowego mini serialu! Raper zaprezentował swój nowy utwór! [ZDJĘCIA]

Mrok, kryminał i whisky w jednym serialu? Niemożliwe? A jednak! W sieci właśnie zadebiutował mini serial "Kropla Prawdy. Angel's Share", za którego produkcję odpowiada marka Ballantine’s. Gwiazdami serialu są Wojciech Zieliński, Olga Bołądź oraz Lesław Żurek, a utwór promujący produkcję nagrał raper Pezet. Zobaczcie zdjęcia z oficjalnej premiery mini serialu!

Multimedia

KROPLA PRAWDY. ANGEL'S SHARE - PREMIERA

Akcja serialu "Kropla Prawdy. Angel's Share" toczy się w szkockiej miejscowości, w której dochodzi do niewyjaśnionych wydarzeń. Napięcie trzyma widza od samego początku aż do ostatniej sceny serialu. Historia toczy się wokół tajemniczego zaginięcia właściciela destylarni Kilnflat, którego sprawą zajmuje się prywatny detektyw Gilmore (Wojciech Zieliński) – człowiek o zagadkowej i ponurej przeszłości. Widzowie szybko przekonają się o tym, że nic w tym tajemniczym miejscu na mapie Szkocji nie jest takim, jakim się wydaje.

Scenariusz to również – a może przede wszystkim – fascynująca opowieść o skomplikowanej naturze relacji, trudnych emocjach i skrywanych żądzach. Wyjątkową rolę w serialu odgrywa sama whisky. Serial to bowiem doskonały kryminał, w którym zawarto elementy edukacyjne. Wraz z rozwojem akcji widzowie dowiadują jak powstaje whisky, jakie są jej rodzaje oraz sposoby podawania.

Wojciech Zieliński, Olga Frycz i Tede na premierze mini serialu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Główną rolę w serialu "Kropla Prawdy. Angel's Share" zagrał Wojciech Zieliński. Ponadto w obsadzie znaleźli się Olga Bołądź, Lesław Żurek, Marek Siudym, Grzegorz Wons, Artur Steranko oraz Marek Pituc. Całość liczy 5 odcinków.

Warto dodać, że utwór promujący serial nagrał raper Pezet. Kompozycja jest zatytułowana "Droga", a za jej produkcję odpowiada Auer. Teledysk do utwory powinien wkrótce trafić do sieci.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×