"Kryminalni" powrócą z nowymi odcinkami? Kogo zobaczymy w obsadzie?

Właśnie pojawiła się informacja, że "Kryminalni", którzy ponad 10 lat temu zakończyli swoją emisję, mogą powrócić! Podobno zabiega o to szczególnie jedna gwiazda... Kto? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Niedawno dowiedzieliśmy, że TVN-owska "Diagnoza" zakończy swoją emisję na czwartym sezonie. Zamiast tego jest szansa, że zobaczymy powrót starej produkcji stacji! Jak informuje magazyn Kurier TV całkiem możliwe, że powstaną nowe odcinki "Kryminalnych"!

TVN kończy produkcję serialu! Nie będzie 5. sezonu?!Zobacz więcej

Podobno szczególnie zabiega o to Maciej Zakościelny, czyli serialowy Marek Brodecki, który po zakończeniu "Diagnozy" mógłby pozostać na naszych ekranach, ale tym razem jako policjant. U jego boku mieliby pojawić się nowi bohaterowie, grani przez m. in. Krystiana Wieczorka, który już ma na swoim koncie rolę policjanta w "Komisarzu Aleksie". Nic jeszcze nie wiadomo jeśli chodzi o udział pozostałych aktorów znanych nam z poprzednich odcinków - Marka Włodarczyka, Magdaleny Schejbal czy Tomasza Karolaka.

Serial "Kryminalni" był emitowany w latach 2004-2008 i opowiadał przygody warszawskich policjantów. Komisarz Adam Zawada (Marek Włodarczyk) i jego zespół rozwiązywał różnorodne zagadki kryminalne. Serial został trzykrotnie uhonorowany nagrodą Telekamery w latach 2006–2008, zwyciężając w kategorii dla najlepszego serialu kryminalnego.

Chcielibyście, aby "Kryminalni" powrócili?

TVN obchodzi swoje urodziny! Wspominamy najlepsze seriale tej stacjiZobacz więcej

Zobacz galerię

Maciej Zakościelny o kolejnym sezonie „Diagnozy”

Komentarze

Skomentuj
  • Przyszłapolicjantka (gość)

    Serial Kryminalni oglądam razem z moim tatą. Ostatnio się tak wkręciliśmy, że zaczęliśmy oglądać wszystkie odcinki na nowo. Wierzę, że nastanie ten piękny moment i zobaczymy starą ekipę na ekranie, bo bez nich już nie byłoby to samo...Jeśli BrzydUla wróciła po 10 latach to Kryminalni też mogą wrócić! :)

    04.03.2021 23:44
  • werka (gość)

    Super serial ale nie wiem czy możliwa dalsza kontynuacja.Lepiej nie zepsuć tych wspaniałych wspomnień i granych tam postaci

    14.06.2020 22:29
  • lolliiiiiiii (gość)

    jakby ten serial wrócił to bym nie mogla przestać go oglądać

    10.05.2020 14:00
  • KUBA (gość)

    Ja sobie nie wyobrazam Kryminalnych bez Komisarza Zawady... musi byc cala stara ekipa i to bedzie mialo sens! BAŚKA STOROSZ, SZCZEPAN ŻAŁODA, MAREK BRODECKI, I KOMISARZ ADAM ZAWADA ;)

    27.04.2020 22:33
  • Asia (gość)

    Lubiłam ten serial jak leci powtórka zawsze oglądam. Tylko czy nowe nie będą klapą. Bo to różnie bywa. Ale czekam z nie cierpliwością.

    23.04.2020 10:21
  • hahaha (gość)

    SAX sam jesteś gniot i cipa

    21.04.2020 10:58
  • Szymon (gość)

    Będzie mi brakowało granatowo-białych radiowozów

    28.03.2020 11:52
  • sax (gość)

    Gniot . Marne aktorstwo i obsada. Typowy śmieć tvnu.

    20.02.2020 18:39
  • SPG czytaj wstecz (gość)

    kryminalni to mój zaj3bisty serial potrafiłem go cały czas oglądać i bardzo chciałbym żeby powrócił z nowymi odcinkami były momenty w którym łezka poleciała ale i tak musi sie pojawić spowrotem !!!!!!!!!!!!!!!!!

    15.01.2020 00:22
  • No ja (gość)

    Ten serial to częśc mojej młodości , moja fascynacja aktorami , postaciami które kreowali do dziś jest dla mnie ważna , żaden serial nie nie miał na mnie takiego wpływu jak KRYMINALNI , co czwartek przed ekran i ten cudowny motyw muzyczny !!!!!!!!! Mam go w telefonie do dziś ! Czemu nie powstał ciąg dalszy ? Na całym świecie jak jest SUPEr HIT to on gra dalej , bo to dla stacji szmal , prawda ? I ukochanie widza a to chyba najważniejsze ?! Inne byle tytuły trwają , powracają a KRYMINALNI nie ! Czemu ?!!!!!!!!!!!

    23.10.2019 21:33
  • Mamma (gość)

    Oglądam seriale bo lubię , ale kiedy przeczytałam o możliwości powrotu tego super serialu to czekam z radością i biciem serca , bo to serial mojej młodości , ukochany i najważnieszy !!!!!! Są takie które pokochasz na zawsze i KRYMINALNI dla mnie i nie tylko dla mnie są takim wydarzeniem które przekracza ekran i jest w człowieku na zawsze , jak dobra ksiażka np.

    20.10.2019 22:11
  • No ja (gość)

    To jest moje marzenie od lat ! Kocham KRYMINALNYCH jak żaden serial ! Błagam dajcie dalej ! Czy ktoś ma w tym interes żeby blokować taki ukochany przez miliony fanów serial ?! W tym biznesie jak coś ma oglądalnosć i i taką rzeszę fanów to się kręci dalej ! To uczta dla wiernych widzów i szmal dla stacji ! więc CZEMU pytam ????!!!!

    03.10.2019 21:03
  • Goska (gość)

    Super serial już dawno powinni go kontynuować.Czekam z niecierpliwością na nowe odcinki.

    24.09.2019 08:41
  • nizinna- (gość)

    Jak 39 i pół , jak Brzydula powracają a to takie tam seriale , to czemu SUPER serial KRYMINALNi z taką ogromną liczbą fanów nie może być kontynuowany ? ! O co biega ?! Dorosłam już ale kocham i będę kochała Kryminalnych zawsze , to moje dzieciństwo i moja miłość a tego nie da się zapomnieć !!!!!!!

    18.09.2019 21:44
  • gggg (gość)

    tylko jakby wrócili głowni bohaterowie to Baska i Marek musieliby by być już od paru dobrych lat po ślubie

    06.09.2019 21:07
  • Matti (gość)

    Na początku bardzo fajny serial. Potem go za bardzo wygładzili. Brak ostrej akcji itd. Ostatnie dwa sezony to już zwykły gniot.

    01.08.2019 18:22
  • Mariollo19 (gość)

    W ostatnim odcinku postrzelony Zakoscielny zapadł w śpiączkę.Ciekawe,jak zaczął by sie nowy odcinek

    25.07.2019 16:47
  • Fan (gość)

    Muzyka w tym serialu kosmiczna. Mam do dziś w telefonie. Szczególnie Zaopatrzenie. Budzi mnie co rano😀

    21.07.2019 23:51
  • Krymnalni (gość)

    Kiedy nowe odcinki. Krymnalni.

    20.07.2019 17:30
  • Ja (gość)

    Właśnie oglądam powtórkę, super obsada. Oby tak sama była w nowym sezonie.

    10.07.2019 19:18
NowszeStarsze