"Kryminalni" powrócą z nowymi odcinkami? Kogo zobaczymy w obsadzie?

Właśnie pojawiła się informacja, że "Kryminalni", którzy ponad 10 lat temu zakończyli swoją emisję, mogą powrócić! Podobno zabiega o to szczególnie jedna gwiazda... Kto? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Niedawno dowiedzieliśmy, że TVN-owska "Diagnoza" zakończy swoją emisję na czwartym sezonie. Zamiast tego jest szansa, że zobaczymy powrót starej produkcji stacji! Jak informuje magazyn Kurier TV całkiem możliwe, że powstaną nowe odcinki "Kryminalnych"!

TVN kończy produkcję serialu! Nie będzie 5. sezonu?!Zobacz więcej

Podobno szczególnie zabiega o to Maciej Zakościelny, czyli serialowy Marek Brodecki, który po zakończeniu "Diagnozy" mógłby pozostać na naszych ekranach, ale tym razem jako policjant. U jego boku mieliby pojawić się nowi bohaterowie, grani przez m. in. Krystiana Wieczorka, który już ma na swoim koncie rolę policjanta w "Komisarzu Aleksie". Nic jeszcze nie wiadomo jeśli chodzi o udział pozostałych aktorów znanych nam z poprzednich odcinków - Marka Włodarczyka, Magdaleny Schejbal czy Tomasza Karolaka.

Serial "Kryminalni" był emitowany w latach 2004-2008 i opowiadał przygody warszawskich policjantów. Komisarz Adam Zawada (Marek Włodarczyk) i jego zespół rozwiązywał różnorodne zagadki kryminalne. Serial został trzykrotnie uhonorowany nagrodą Telekamery w latach 2006–2008, zwyciężając w kategorii dla najlepszego serialu kryminalnego.

Chcielibyście, aby "Kryminalni" powrócili?

TVN obchodzi swoje urodziny! Wspominamy najlepsze seriale tej stacjiZobacz więcej

Zobacz galerię

Maciej Zakościelny o kolejnym sezonie „Diagnozy”

Komentarze

Skomentuj
  • SPG czytaj wstecz (gość)

    kryminalni to mój zaj3bisty serial potrafiłem go cały czas oglądać i bardzo chciałbym żeby powrócił z nowymi odcinkami były momenty w którym łezka poleciała ale i tak musi sie pojawić spowrotem !!!!!!!!!!!!!!!!!

    15.01.2020 00:22
  • No ja (gość)

    Ten serial to częśc mojej młodości , moja fascynacja aktorami , postaciami które kreowali do dziś jest dla mnie ważna , żaden serial nie nie miał na mnie takiego wpływu jak KRYMINALNI , co czwartek przed ekran i ten cudowny motyw muzyczny !!!!!!!!! Mam go w telefonie do dziś ! Czemu nie powstał ciąg dalszy ? Na całym świecie jak jest SUPEr HIT to on gra dalej , bo to dla stacji szmal , prawda ? I ukochanie widza a to chyba najważniejsze ?! Inne byle tytuły trwają , powracają a KRYMINALNI nie ! Czemu ?!!!!!!!!!!!

    23.10.2019 21:33
  • Mamma (gość)

    Oglądam seriale bo lubię , ale kiedy przeczytałam o możliwości powrotu tego super serialu to czekam z radością i biciem serca , bo to serial mojej młodości , ukochany i najważnieszy !!!!!! Są takie które pokochasz na zawsze i KRYMINALNI dla mnie i nie tylko dla mnie są takim wydarzeniem które przekracza ekran i jest w człowieku na zawsze , jak dobra ksiażka np.

    20.10.2019 22:11
  • No ja (gość)

    To jest moje marzenie od lat ! Kocham KRYMINALNYCH jak żaden serial ! Błagam dajcie dalej ! Czy ktoś ma w tym interes żeby blokować taki ukochany przez miliony fanów serial ?! W tym biznesie jak coś ma oglądalnosć i i taką rzeszę fanów to się kręci dalej ! To uczta dla wiernych widzów i szmal dla stacji ! więc CZEMU pytam ????!!!!

    03.10.2019 21:03
  • Goska (gość)

    Super serial już dawno powinni go kontynuować.Czekam z niecierpliwością na nowe odcinki.

    24.09.2019 08:41
  • nizinna- (gość)

    Jak 39 i pół , jak Brzydula powracają a to takie tam seriale , to czemu SUPER serial KRYMINALNi z taką ogromną liczbą fanów nie może być kontynuowany ? ! O co biega ?! Dorosłam już ale kocham i będę kochała Kryminalnych zawsze , to moje dzieciństwo i moja miłość a tego nie da się zapomnieć !!!!!!!

    18.09.2019 21:44
  • gggg (gość)

    tylko jakby wrócili głowni bohaterowie to Baska i Marek musieliby by być już od paru dobrych lat po ślubie

    06.09.2019 21:07
  • Matti (gość)

    Na początku bardzo fajny serial. Potem go za bardzo wygładzili. Brak ostrej akcji itd. Ostatnie dwa sezony to już zwykły gniot.

    01.08.2019 18:22
  • Mariollo19 (gość)

    W ostatnim odcinku postrzelony Zakoscielny zapadł w śpiączkę.Ciekawe,jak zaczął by sie nowy odcinek

    25.07.2019 16:47
  • Fan (gość)

    Muzyka w tym serialu kosmiczna. Mam do dziś w telefonie. Szczególnie Zaopatrzenie. Budzi mnie co rano😀

    21.07.2019 23:51
  • Krymnalni (gość)

    Kiedy nowe odcinki. Krymnalni.

    20.07.2019 17:30
  • Ja (gość)

    Właśnie oglądam powtórkę, super obsada. Oby tak sama była w nowym sezonie.

    10.07.2019 19:18
  • krynia (gość)

    super by było obsada ta sama uwielbiam ich

    03.07.2019 10:11
  • Jachu (gość)

    Najlepszy serial a nie te inne dziadostwo kręcić TVN a nie pierdolic

    28.06.2019 14:06
  • goska (gość)

    Fajnie jak by wrócili kryminalni . Ale skład ten sam czekam z niecierpliwością😎

    07.06.2019 17:40
  • Marcin Kubaj (gość)

    Pewnie że chcemy w tamtych latach się oglądało były odcinki bardzo ciekawe :) tylko się czekało na Kryminalnych oby powrócił na antene :)

    22.05.2019 20:06
  • Gosia (gość)

    Super bardzo dobry pomysl.Najlepszy serial.Zakoscielny,szejbal.itd.. Tylko blagam nie obsadzajcie w serialu krystiana Wieczorka.Jak gra w Alexie to Katastrofa.Pawlicki byl najlepszy.Facet z talentem sie urodzil.Blagam tylko nie Wieczorek

    15.05.2019 13:02
  • Piotr (gość)

    Serial marzenie!!!Tęsknię za tym serialem!!!

    15.05.2019 11:37
  • fan (gość)

    Super wiadomość to był fajny serial ale z Włodarczykiem bo bez to nie to samo by było.

    15.05.2019 08:13
  • Goska (gość)

    Chciałabym żeby wrócił. Super serial jeden z lepszych jakie oglądałam