Ksiądz Michał Woźnicki obraża Marylę Rodowicz i Beatę Kozidrak podczas kazania. Szokujące nagranie w sieci!

Kontrowersyjny ksiądz Michał Woźnicki obrażał podczas swojego nowego kazania Marylę Rodowicz i Beatę Kozidrak. Były salezjanin skrytykował występy gwiazd podczas sylwestrowej imprezy Polsatu.

Multimedia

Ksiądz Michał Woźnicki obraża Marylę Rodowicz i Beatę Kozidrak!

Wydalony ze Zgromadzenia Salezjańskiego w sierpniu 2018 r. ks. Michał Woźnicki nadal szokuje. "Super Express" opublikował w sieci nagranie z kazania suspendowanego kapłana, podczas którego obrażał on Marylę Rodowicz i Beatę Kozidrak. Kontrowersyjny ksiądz nawiązał do występów wokalistek podczas sylwestrowej imprezy Polsatu.

Na Sylwestra widzę dwie podstarzałe gwiazdy: Marylę Rodowicz i Beatę Kozidrak, której jeszcze słuchałem, jak byłem na studiach i w wojsku. Jedna na pewno jest w wieku bliskim mojej mamy - Pani Rodowicz, a druga trochę młodsza, ale pamiętam jeszcze sprzed pójścia do seminarium. Minęło kilkadziesiąt lat, a my widzimy te podstarzałe gwiazdeczki. Jedna niczym czarownica ruszająca się, druga na szczudłach. Jako kapłan mam obowiązek zwrócić uwagę: hola, hola, podstarzałe, spróchniałe matrony — zaczął ksiądz Michał Woźnicki.

Wyrzeźbione ciało Dody, błyskawice Michała Szpaka i korona Maryli Rodowicz. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Dalej było jeszcze gorzej.

Nie każdemu będzie dana szybka śmierć, niektórzy się namęczą. Z tego, co kiedyś ludzie podziwiali, zostanie tylko próchno. Zadatki tego już dzisiaj widać. Nie podejrzewam gwiazd o obżarstwo, chociaż proszę popatrzeć na pyziałą twarz pani Rodowicz, a jeszcze bardziej na opuchniętą twarz pani Kozidrak. Dwa podgardla? Jakby biskupem była. A nie jest. Jeśli to nie jest obżarstwo, to być może bolesny skutek szczepień? Efekt uboczny - drwił ksiądz Woźnicki.

Były salezjanin stwierdził, że jako ksiądz ma prawo zwrócić im uwagę:

To nie ta droga, ciągnąć do końca jak Tina Turner, czy inne baby za przeproszeniem, że już próchno jest z człowieka, nie widać troski o duszę. Bezwstyd, głupota, kobieca próżność, a jeszcze głupsi ci, którzy na to patrzą i oklaskują i wciąż im się to podoba - dodał.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Chory człowiek!!!

    14.01.2021 19:56
  • emis (gość)

    osoba nienawistna nigdy nie powinna być duchownym.

    13.01.2021 21:08
  • emis (gość)

    osoba nienawistna nigdy nie powinna być duchownym.

    13.01.2021 21:08
  • Konrad (gość)

    ty czarny Bucu, zobacz do Lublina stra jak ty wyglądasz. Panie- Marylka i Beatka dają mnie i nam wszystkim to czego pragniemy. A co ty możesz dać poza inwektywami jak twoi czarni towarzysze. Bucu jesteś wart tyle co sobą reprezentuje aż czyli nul i zero jak całe twoje czarne środowisko. Żal ściska twoją czarną d..e bo wyznanwcòw coraz mniej i kasy też mało. Pisiory kiedyś wam to wyròwnają. Zajmij się krzewieniem wiary i odpieprz się od innych. Pamiętaj co powiedział twój jezusek- co boskie to Bogu, co Cesarskie Cesarzowi. Miej to w pamięci w pamięci czarny łobuzie.

    13.01.2021 20:39
  • Zmartwiony (gość)

    Pani Eva nie lubi komentować ale jednak skomentowała ,!,! Napisała co wiedziała i skrytykowała Fankę księdza a przecież jej tez wolno wyrazić swoje zdanie jak każdemu który tutaj pisze Nie wiem co ma średniowiecze do życia wiecznego? Zasady moralne zawsze zobowiązują i co tu dużo mówić kazdy wiek ma swoje prawa i nie chodzi mi o to żeby starsze osoby zamykać i pozbawiać ich radości życia W całej wypowiedzi księdza jest troska o dusze tych pan a ze przedstawiona w specyficzny sposób to myśle ze właśnie to wywołało taka burze medialna Jeżeli ta uwaga przyczyni się do tego ze te panie artystki lub im podobni zadbają o swoje dusze i zastanowią się nad swoim życiem to ta wypowiedz księdza zaowocuje wielkim dobrem szczególnie dla dusz wielu osób Ktore nie myślą o tym ze to życie ziemskie kiedyś się skończy Gdyby teraz było więcej takich odważnych ksiezy którzy nie boja się mówić prawdy o stanie naszych dusz to ten świat by zupełnie inaczej wyglądał Ten kto widzi jaki jest stan obecny kościoła i kapłanów ten zrozumie intencje mojej wypowiedzi i nie mam tu na myśli księży którzy splamili stan kapłański ciężkim grzechem bo o tych kapłanach aż wstyd mówić ale mam na myśli kapłanów którzy dla kariery lub ze strachu nie potrafią zająć stanowiska jeśli chodzi o sprawy Boże tego nie jestem w stanie zrozumieć

    13.01.2021 17:26
  • Eva (gość)

    Nie staram się nigdy komentować wypowiedzi. Mam prawo odbierać rzeczywistość taką, jaka jest. A że jest dość skomplikowana, wiemy wszyscy. Jednemu los pozwala cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem, sukcesami , drugiemu- zawsze coś stoi na przeszkodzie, życie innych staje się jego obsesją . Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ci sfrustrowani pragną za wszelką życie innych „ustroić na własną modlę”. Najlepiej byłoby wszystkich w „słusznym wieku” odseparować od reszty społeczeństwa, zamknąć w domach starców, posadzić w kącie z modlitewnikiem i czekać na zbawienie wieczne. To nie Średniowiecze ( chociaż niektórzy już się cofnęli do niego). Dopóty panie : Rodowicz i Kozidrak będą śpiewały na estradzie , dopóki są tacy, którzy chcą je słuchać. My natomiast mamy w swych rękach pilota, którym możemy dokonać własnego wyboru. O poziomie kultury każdego z nas mówi wiele to, jak traktujemy drugiego człowieka i język, w jakim się wypowiadamy. Odniosę się przy okazji do jednej z wcześniejszej wypowiedzi - Fanki Księdza: otóż Szanowna Fanko: tzw. sztandarowy utwór „Niech żyje bal” to nie jest niestosowny utwór na obecne czasy. To jest utwór ponadczasowy i zawsze aktualny. Ma głębszą wymowę i wcale nie chodzi o bal na sali ; jest pochwałą życia , które jest nam dane tylko raz . Reszty tekstu nie będę tłumaczyła. Dla jednych jest on bardzo wymowny i zrozumiały, dla innych - ech, co tu tłumaczyć.

    12.01.2021 17:10
  • Aicha (gość)

    Ksiadz powinien zajac sie modlitwa i nawracac ludzi jak czynil to ŚP Jan Pawel 2.Bo dzisiejsi ksieza nie maja nic wspolnego z wiara , kosciolem i modlitwa. No chyba ze modlitwa o wiencej pieniedzy!!!

    12.01.2021 12:33
  • kolo (gość)

    Szczera prawda, a zwłaszcza o Rodowicz

    12.01.2021 08:31
  • Aneta (gość)

    Niech ten ksiądz spojrzy w lustro

    12.01.2021 01:05
  • IDA (gość)

    Jakie tam znów obrażanie, prawdę powiedział, a że w taki sposób, cóż kazdy ma inny styl. I widać żywot niektórych biskupów też mu się nie podoba. Fakt na starośc otyłość nie musi być oznaką obżarstwa ale reszta w punkt. Humorystycznie trochę to ujął 🤣 ale rację ma, " z prochu powstałeś i w proch się obrócisz" tyle razy to słyszymy i nikt się nie obraża.

    12.01.2021 00:34
  • Ktos (gość)

    ..."dwa podgardla jakby biskupem była "... "to oznaka obrzarstwa " hahaha Czyli tylko biskupowi wolno grzeszyc

    12.01.2021 00:26
  • Grazia (gość)

    .On mi przypomina Gargamela, patrząc na niego to jak bym widział zboczenca.

    12.01.2021 00:24
  • Ala (gość)

    Teraz niestety nie wolno powiedzieć prawdy , bo od razu będzie się zwyzywanym od najgorszych. Co za świat! Gdzie wolność słowa? A może lepiej zwrócić uwagę na swój wygląd i życie?

    11.01.2021 23:13
  • Ana (gość)

    Przecierz one nie mają twarzy tylko gęby klowna wstretne baby one powinny śpiewać w radiu żeby ich nie było widać ale co się nie robi dla forsy .Kompromitacja .

    11.01.2021 23:08
  • A Ty Pajacu to do cyrku z tymi swoimi przesłankami!!!!albo wyz kleru bo się nawet na papier toaletowy nie nadajesz ! (gość)

    A Ty Pajacu do do cyrku z tymi twoimi przesłankami!...popatrz się na siebie A później będziesz o innych mówił...baranie jeden!...nie jesteś godzień twojej koloratki!...wystąp!...póki nie jest za późno!...dalej nie będę o tobie pisał bo żal serce ściska jak ...?....proś twojego Boga o wybaczenie!!!

    11.01.2021 22:58
  • Baranijrog (gość)

    Ten ksiadz to głupi i primitywny pajac. Czekał pewnie na młodziutkie dziewczynki. Zboczeniec francowaty. Nie jemu sądzić kto i jak wygląda bo od tego jest ktoś inny. Zwykły primityw.

    11.01.2021 21:08
  • Obserwator (gość)

    Sorry ale ksiadz powiedzial to co wiekszosc ludzi mysli lub mowi, tyle, ze po cichu... starzec sie trzeba umiec. Mozna spiewac do poznuch lat, jesli glos pozwala, ale mozna to tez robic godnie, vide np. Alicja Majewska

    11.01.2021 19:43
  • Do: Fanki księdza (gość)

    Wypisujesz takie głupoty i nie zastanawia ciebie, że ten były salezjanin takim komentarzem łamie jedno z przykazań i nie ma pojęcia o zasadzie ''O gustach się nie dyskutuje''. Sam robi wrażenie człowieka zaniedbanego i raczej o dość prymitywnych poglądach i prostackim języku. Wybrałeś sobie 'wzór'... :)

    11.01.2021 19:01
  • Piotr (gość)

    A gdzie miłość bliźniego panie ksiądz Jesteś bez grzechu weź kamień i rzuć pierwszy Drogi czytający teraz widzisz co robi celibat z mózgu bo wierzę że ten ksiądz jak ślubował żyje w celibacie