"Kto poślubi mojego syna?" 12.11.2014, FINAŁ. Kogo wybrali uczestnicy?

Zobacz, co wydarzyło się w odcinku finałowym "Kto poślubi mojego syna?".

Multimedia

Przed ostatecznym wyborem stanęło czterech uczestników pierwszej edycji programu "Kto poślubi mojego syna?". Galę finałową poprowadziła Agnieszka Jastrzębska. Panowie mogli wybrać: czy chcą zacząć nowe życie u boku dziewczyny poznanej w programie, czy może wolą wrócić do domu z kobietą swojego życia - z mamą. Swój wybór przypieczętowali pierścionkiem wręczonym swojej wybrance.

Konrad stojąc naprzeciwko swojej wybranki Julii i mamy Beaty, postanowił, że chce kontynuować swoją znajomość z Julią. Mama Konrada nie kryła zadowolenia zwłaszcza, że bardzo polubiła Julię.

Paweł nie zdecydował się dalej iść przez życie z Elwirą. Program opuścił z mamą Danutą. Elwira przyznała jednak, że gdyby Paweł chciał dać jej pierścionek, nie przyjęłaby go.

CZYTAJ TAKŻE: ZOBACZ ZWIASTUN FINAŁOWEGO ODCINKA FINAŁ "KTO POŚLUBI MOJEGO SYNA?" 12.11.2014! [ZDJĘCIA]

Artur nie wybrał nikogo. W pokoju została zarówno Sylwia, jak i jego mama Marzena. - Zaskoczyło mnie to - przyznała mama Artura. Dodała jednak, że cieszy się z decyzji podjętej przez syna.

Zanim Patryk podjął swoją decyzję, usłyszał od swojej wybranki - Joanny, że nie jest sama. Wyznała, że ma córeczkę Basię. Patryk zachował zimną krew i stwierdził, że ta informacja nie zmieniła jego decyzji. Z pokoju wyszedł z Joanną, a jego mama Ewa bardzo się z tego ucieszyła.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×